x-kom hosting

Nie wczytują się animacje, elementy stron po reinstalacji windowsa 10

sebonieb
utworzono
utworzono

Mam problem z wczytywaniem niektórych elementów na stronach typu jakiś slider postów, pokaz slajdów zdjęć lub nawet całe strony (np. java.com). Wymieniłem dysk na ssd i na nim instalowałem na świeżo windowsa 10. Najważniejsze sterowniki zainstalowały się automatycznie ale ściągnąłem jeszcze program DriverHub i on zainstalował resztę, system zaktualizowany. Dodam że tak się dzieje zarówno na Chrome jak i Microsoft edge. Dodając ten post chcialrm go zrobić właśnie w chrome, ale pole do wpisywania treści postu po prostu się nie wyświetlilo, dodaje zdjęcie niżej. 

IMG_20200930_213613.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Przeglądarki są zaktualizowane do najnowszych wersji? Wstępnie wygląda mi to na zabezpieczenie przed ładowaniem niektórych treści na stronach.

sebonieb
komentarz
komentarz

Tak wszystko zaktualizowane. Patrzyłem na innym komputerze to wszystko działa. Dodam że na początku było ok ale jak tam instalowałem te wszystkie sterowniki i aktualizacje nagle się coś zmieniło i wystąpił ten problem ale nie potrafię zdiagnozować co to takiego. 

Gość
komentarz
komentarz

przede wszystkim wylacz ipv6

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.