x-kom hosting

Problem "Drukarka w trybie offline"; Konfiguracja drukarki

xmatwiej
utworzono
utworzono

Cześć!

 

Postaram się opisać mój problem krótko i treściwie. Ogólnie w firmie na piętrze posiadamy kilka takich samych drukarek i będąc w jednym pokoju z drukarką podczas drukowania jest używana inna, z innego pomieszczenia. Ta która powinna drukować w tym pokoju jest dodana do sieci, tak mi powiedziano lecz nie jestem tego do końca pewny. Oczywiście jest włączona. Ogólnie główna osoba, która zajmuje się takimi sprawami jest na urlopie i mi przypadł ten zaszczyt naprawy tego, aby drukowała ta konkretna drukarka która znajduje się w pomieszczeniu a nie jakaś inna, z kompletnie innego pokoju :hurra: Poniżej załączam screen, który mniej więcej odzwierciedla to, jak to wygląda na komputerze w firmie. Prosiłbym o pomoc.

 

spacer.png

Gość
komentarz
komentarz

To laptop czy desktop? Jak desktop to po prostu wywal pozostałe drukarki i po sprawie.

xmatwiej
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że to jakiś terminal, w najlepszym przypadku to desktop, nie jestem do końca pewny. Jak postąpić w obu sytuacjach? Chodzi też o to, aby innym nie 'wyłączyć' drukarek z użytku, tych innych :D

xmatwiej
komentarz
komentarz

jakieś pomysły? :niepewny:

Gość
komentarz
komentarz

Ciągle nie wiemy, na jakiej zasadzie są podłączone te drukarki. Terminal. Fajnie. Ale na jakiej zasadzie to działa? Wszyscy łączą się przez RDP do jednego serwera? Każdy ma swoją wirtualkę? Citrix? Drukarki nie mają karty sieciowej, więc są na USB. Chyba, ze ktoś dokupił do nich printserwery z gniazdem USB.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.