x-kom hosting

Czy warto czekać z kupnem karty graficznej starszej generacji.

Grot
utworzono
utworzono

Witam, mam obecnie RX 570 8GB od MSI i myślę nad upgradem do 1660 Super. Skoro jesteśmy po premierze topowych 3xxx to jeszcze raczej nie jest czas na kupno 1660S.

Czy myślicie że najlepiej poczekać na Black Friday, czy może brać "od razu" jak będzie max 900zł (obecnie w Euro jest po 929).

Reszta podzespołów w stopce. Wrzucam do HP bo to w sumie bardziej wróżenie niż fachowe doradztwo. 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Sens przesiadki z RX 570 8GB na GTX 1660S jak dla mnie średni, nie odczujesz takiego skoku wydajności. Jak już to RX 5600XT.

Grot
komentarz
komentarz (edytowane)

Przyznam że liczyłem na jakieś +30%, i zdecydowanie lepsza kulturę pracy. Gram (aktualnie) na 1680x1050, choć planuje przejść na FHD. Czy mogę się spodziewać spadku cen tego RX do 1200 zł w tym roku? (Temat jest w Hyde parku więc myślę że można pospekulować) 

 

Zakładałem ew mojego RX dać do zestawu z i7 3770 (bez K) gdzie raczej by nie był ograniczany (tam mam GTX750Ti) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.