x-kom hosting

Czy słuchawki Razer Kraken Kitty Quartz są szkodliwe?

Frizeeek
utworzono
utworzono

Witam chcę kupić słuchawki Razer kraken kitty quartz i chciałem zapytać o tę nauszniki chłodzące słyszałem, że są one szkodliwe i chciałem dopytać czy to prawda, czy da się pozbyć jakoś tego żelu chłodzącego itd itd?

anioł2009
komentarz
komentarz
2 minuty temu, Frizeeek napisał:

nauszniki chłodzące słyszałem, że są one szkodliwe

 

Skąd takie info ? Jakie źródło informacji masz o tym ? :E:E

eryk93
komentarz
komentarz

Jeżeli byś się tym oblał do ucha, czy połknął, to jak najbardziej, ale nie wiem gdzie to wyczytałeś xD

Frizeeek
komentarz
komentarz

No ogólnie tak słyszałem i nie wiem czy fake bo się teraz boje to kupować a mi się podobają :/

eryk93
komentarz
komentarz
9 minut temu, Frizeeek napisał:

czy fake

 

To nie jest uran, żeby promieniowało i urosła ci druga głowa, gdyby było szkodliwe, to dawno by to wycofali ze sprzedazy, nie czytaj deep faków, jeśli się podobają i mają dobre opinie, to nie ma się czego bać ;)

anioł2009
komentarz
komentarz

Takie żele chłodzące są stosowane w ortopedii także ten.... dobry troll jakiś to nadał :E

Frizeeek
komentarz
komentarz

A inaczej ogólnie da się zrobić jakoś żeby tego żelu nie było??

eryk93
komentarz
komentarz
Teraz, Frizeeek napisał:

A inaczej ogólnie da się zrobić jakoś żeby tego żelu nie było??

Ten żel jest montownay tam seryjnie, jeśli chcesz bez to pisz do producenta o indywodualne zamówienie...

 

W czym ci ten żel przeszkadza? Nawet nie zauważysz, że tam jest

anioł2009
komentarz
komentarz

Kupić inne słuchawki...nie zmienią designu dla jednej osoby ... :E

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Kierowniku w tej cenie Logitechy g pro x, Jbl quantum 600,

Nie bier zadnych razerow

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.