x-kom hosting

znikajacy obraz

beeep
utworzono
utworzono

mam pewien problem.jakies dwa miesiace temu mialam robionego formata i od tego czasu mam problem ze znikajacym obrazem. kiedy wlacze komputer mam obraz przez okolo 15-20 minut.a pozniej ciemnosc, ale kiedy wylacze i wlacze monitoir to obraz pojawia sie na okolo 2 sekundy:( i nie wiem co mam z tym zrobic ktos mi mowil ze to wina karty graficznej(NVIDA nForce4) a jestem tego prawie pewna bo podlaczalam 2 inne monitory i efekt byl taki sam-obraz znikal...moge cos z tym zrobic???

cinomatic
komentarz
komentarz

Jesli nie jest to zalezne od jednego monitora tylko od wiekszosc monitorów gdyz próbowalas na wiecej niz jednym to zapewne wina karty graficznej ...

tazman
komentarz
komentarz

podaj temperatury z everesta

beeep
komentarz
komentarz

a gdzie moge znalezc te temperatury z everasta?? bo wiesz ja nie za bardzo sie na komputerach znam :zez:

tazman
komentarz
komentarz

Komputer czujnik i tam są podane temperatury

tazman
komentarz
komentarz

Myślę że everesta już ma

beeep
komentarz
komentarz

no wiec tak...

płyta główna 37 st

procesor 36 st

procesor graficzny 46 st

otoczenie procesora graficznego 41 st

Seagate ST388017AS 32 st

tazman
komentarz
komentarz

Wszystko w normie, a czy wyłączyłas wygaszacz ekranu, weź zrób jeszcze mem test, zobacz czy wiatrak na grafie się kręci, jak masz możliwość zmień grafikę, zainstaluj nowe stery ( podaj kartę graficzną )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.