x-kom hosting

Szukam telefonu do 2200zł

InGramS
utworzono
utworzono

Witam. Tak jak w temacie, poszukuję dobrego telefonu do 2200zł, aczkolwiek mogę jeszcze dołożyć jeżeli naprawdę byłoby warto. Telefon będzie mi służył do użytku codziennego z wyłączeniem grania w gry, więc bardziej uwagę przykładam do aparatu oraz samego wyświetlacza. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze. Z góry dziękuje za pomoc i poświęcony czas.

eryk93
komentarz
komentarz

W tej kwocie myślę najlepiej sprawdzi się: XIAOMI Mi Note 10 6/128GB Czarny

InGramS
komentarz
komentarz

Zastanawiam się jeszcze nad Huawei P30 Pro i OP 7 pro, ale tego drugiego ciężko wyrwać w dobrej cenie. Co myślisz?

eryk93
komentarz
komentarz

P30 w sumie spoko jest, Xiaomi ma lepszy aparat, ale nie wypowiem się co do jakości zdjęc. OP natomiast nie znam, patrząd po parametrach wydaje się ciekawy, 12GB ramu całkiem całkiem, ale baterie ma nieco słabszą od P30 i Xiaomi.

 

Poczekaj jeszcze, może ktoś się wypowie ;)

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
Kasiya
komentarz
komentarz

Osobiście gdybym miała wybierać pomiędzy tema 3 modelami : Xiaomi Mi Note 10, Huawei p30 pro, a OP 7 pro, to bym wzięła OnePlus 7 pro gdyż:
- posiada większą gęstość pixeli
- CPU jest szybszy 1 x 2.84GHz & 3 x 2.42GHz & 4 x 1.8GHz więc performance jest o min. 4% lepszy od Xiaomi 
- najlepsza jakość dźwięku
Jednakże bateria jest słabsza niż w 2 innych modelach oraz jezeli Ci zależy na lepszej kamerze to jednak Huawei. Ja osobiście testowałam Huawei p30 dzięki sieci Play i śmiało mogę polecić, choć wymaga nieco modyfikacji systemu aby móc korzystać z play store

CAMRE
komentarz
komentarz

W tej polce procesorow to zrobia one tylko roznice w grach, jesli chodzi o aparat to nadal P30 Pro wymiata. Plynnosc dzialania bez zarzutu, ekran OLED wiec tez bez wiekszych problemow jesli chodzi o widocznosc w sloncu np. Osobiscie bralbym p30 pro, 7nm bateria 4200 z 40w ladowaniem, ogolnie Kiriny bardzo fajnie dzialaja jesli chodzi o energooszczednosc. 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja bym brał Realme X2 Pro Neptune Blue 12+256 90Hz

Aktualizacje xiaomi to jest dno totalne szczególnie miui12 

Grzechu69
komentarz
komentarz

OnePlus Nord też powinien być ciekawy, bo ma dobre aparaty, odświeżanie ekranu, cyfrową i optyczną stabilizację obrazu, a jak chcesz robić zdjęcia to to będzie przydatne, a z dodatkowych funkcji ma też OTG. Jest też fajny procesor i 8 GB RAM

 

https://www.x-kom.pl/p/580965-smartfon-telefon-oneplus-nord-8-128gb-gray-onyx.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.