x-kom hosting

Problem z połączeniem internetowym router DSL

drzejus
utworzono
utworzono

Siemka, jestem u znajomego i korzysta on z routera marki Fritz!. Od paru dni przestała chodzić sieć, żadna strona na moim telefonie i laptopie się nie ładuje. Możliwe że jest to w jakiś sposób połączone z chwilowym odpięciem czegoś co się nazywa Fritz! Powerline. Mam dostęp do routera, mogę się zalogować ale już totalnie nie mam pomysłu co może być przyczyną. Co ciekawe podczas pingowania normalnie łączy się z np. Onetem i podaje ping. Dodatkowo ikona sieci w Windowsie pokazuje "połączono, dostęp do internetu". Router jest połączony z dostawcą kablem DSL. Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?

politolog
komentarz
komentarz

Problem musi być w oprogramowaniu Windowsa, wyłącz i odinstaluj antywirusa i wszelkiego typu niepotrzebne/zbędne aplikacje/programy.

drzejus
komentarz
komentarz

tylko, że problem wystepuje na 2 pc oraz 2 telefonach (jeden android, jeden apple). Wiec raczej to nie problem windowsa :<

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.