x-kom hosting

Jakie urządzenie wielofunkcyjne do domu

hudy
utworzono
utworzono

Cześć. Na szybko muszę kupić drukarkę. Myślę o epson ecotank L3151 lub HP smart tank 515. Skłaniam się do HP gdyż jest zwrot 100zł więc wychodzi taniej o 100 z ło niż epson. Co powiecie o tym wyborze? 

marins19
komentarz
komentarz (edytowane)

Cześć. 

Ogólnie bardzo dobry wybór co do drukarki pod kątem eksploatacji. Epson będzie drukował 3x szybciej od HP, do tego ma lepszą jakość wydruku. Epson w zestawie daje pełne buteleczki tuszu do uzupełnienia + jeden dodatkowy czarny. HP za to będzie miało Bluetooth, którego Epson nie posiada oraz da Ci tylko tusze startowe. Więc 100zł zwrotu pójdzie Ci na tusze. Wszystko zależy co sobie cenisz. Jeżeli bluetooth jest dość istotny dla Ciebie, to HP. Jeżeli wystarczy Ci WiFi, szybkość drukowania oraz jakość (przykładowo zdjęcia w dużej rozdzielczość na papierze foto) - to Epson 

hudy
komentarz
komentarz

Myślałem że hp także daje pełnowartościowe tusze a nie startowe. A jak jest z jakością wydruku . Czy faktycznie widać sporą różnicę? 

marins19
komentarz
komentarz

Zauważalna zdecydowanie w zdjęciach. Zdjęcie zrobione lustrzanką na prawdę wygląda bardzo dobrze. Epson na pewno daje pełne butelki. HP wydaje mi sie ze nie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.