x-kom hosting

Lagi na przeglądarkach internetowych

miloooszek
utworzono
utworzono (edytowane)

Niedawno kupiłem nowego  laptopa Acer aspire 7 (i5-9300, gtx1650) i po jakimś czasie zauważyłem że odtwarzanie filmów na YT i przewijanie zdjęć na Instagramie nie jest takie płynne jak na komputerze, filmy wyglądają jakby były odtwarzane w 30fps zamiast standardowych 60, momentami widać też dziwne przecięcia w niektórych miejscach ekranu. Problem ten pojawia się na operze, operze gx i internet edge, innych przeglądarek nie sprawdzałem.

Mam zainstalowane sterowniki do karty graficznej, do płyty głównej nie mogłem znaleźć na internecie (płyta cfl azalea_fms).

Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź w czym może być problem, jest to bardzo uciążliwe.

EDIT

Wystarczyło pobrać sterowniki do procesora xd

ZAMYKAM

anioł2009
komentarz
komentarz

Możesz wyjaśnić o jakie sterowniki procesora chodzi ??? Czy chodzi o chipset ?

Przyda się to przyszłym osobom z podobnym problemem.

  • Dobra wypowiedź 1
miloooszek
komentarz
komentarz

Wpisałem ,,(nazwę mojego procesora) sterowniki,, i pobrałem je z pierwszego linku jaki mi wyskoczył w google, ze strony intela. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Sterowniki są tylko do zintegrowanej grafiki intela...nie do procesora jako samego siebie :) A więc potrzebna Ci była aktualizacja/instalacja sterownika intel hd graphics. To tak na przyszłość :D 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.