x-kom hosting

Problem z Opera (odtwarzanie filmów)

raps1988
utworzono
utworzono

Opera, Opera gx (ta dla graczy) nie buforuje mi filmów, youtube działa normalnie, połowa reklam na fb też a połowa nie, to samo np. na sadisticu , naciskam play i buforuje w nieskończoność, chrome,eagle działa bez problemów, flash zainstalowany, upgradowany , akceleracja włączona, wyłączona, przeglądarka przeinstalowana i dalej to samo, czyli play i nic się nie dzieje. 

Gość
komentarz
komentarz

a w trybie incognito?

raps1988
komentarz
komentarz

to samo, wieczne buforowanie. Nie mam pojęcia co jest grane.

Gość
komentarz
komentarz

nie wiem czy to ważne ale ta opera to 'wczesny dostęp' czyli wersji beta... :P na wiki jest napisane: "The full version of Opera GX will be based on user feedback. "

 

i to może być przyczyną

raps1988
komentarz
komentarz

Nie, nie, małe nieporozumienie chodziło mi o to że wszystkie przeglądarki działają (firefox,chrome,brave,edge) Ale moja opera przestała z dnia na dzień, więc zainstalowałem tylko z ciekawości opere gx no i ona też nie działa, czyli wszystko ze stajni opery mi nie odtwarza filmów innych niż youtube. Wszystkie inne przeglądarki działają, no i zgupiałem, flash zainstalowany od nowa, przyśpieszenie sprzętowe wyłączone, włączone no i dalej to samo.

Gość
komentarz
komentarz

to pewnie obie opery sa na tym samym silniku a przypuszczalnie jakaś aktualizacja winzgrozów wyszła i się popsuło

Niebieska
komentarz
komentarz

Opera, chrome, brave, edge są na chromium, tylko ff ma jeszcze swój osobny silnik. Sprawdź czy to nie wina jakiegoś pluginu. 

Gość
komentarz
komentarz
12 minut temu, Niebieska napisał:

Opera, chrome, brave, edge są na chromium, tylko ff ma jeszcze swój osobny silnik. Sprawdź czy to nie wina jakiegoś pluginu. 

 

jak w incognito też jest problem to to nie to

Niebieska
komentarz
komentarz

Opera ma niektóre wbudowane na stałe, nawet w trybie incognito. A swoją drogą ostatnio coś Operze nie wyszła aktualizacja bo u mnie w pracy na jednym kompie ciągle opera wywala błąd, że jest za mało pamięci bądź, że jakaś strona jest niedostępna (na innych przeglądarkach normalnie one się wgrywają). 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.