x-kom hosting

[Rozwiązany]jak usunąc konto forumpc

ar2d2
utworzono
utworzono (edytowane)

tak jak w temacie jak usunac konto?

dar55
komentarz
komentarz

w jakim celu i czyje ?

Lucider
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to ten skrypt tego nie udostępnia i musisz napisać PW do admina.

naekana
komentarz
komentarz

Nie ma możliwości usunięcia konta na forumpc. Jeśli nie masz ochoty, to nie korzystaj z konta i już.

M4tth3w
komentarz
komentarz
w jakim celu i czyje ?

W celu.. chyba dlatego :

kontops6.png

;)

Nie ma możliwości usunięcia konta na forumpc

naekana, żadnej ?

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Trochę bezsensu, powinna być możliwość usunięcia konta...choćby drogą e-mailową z adminem sie dogadać.

Zarov
komentarz
komentarz

Po co miałaby być taka możliwość? Jak nie chce to niech po prostu nie udziela się i zapomni. Później na forum by były jakieś posty "Gość" itd.

ar2d2
komentarz
komentarz

np usunac konto bo nie bede juz wchodzil a ktos moze chce miec taki nick jak ja mam?

Lucider
komentarz
komentarz

Raczej małe prawdopodobieństwo :P No ale nic Ci nie szkodzi zapytać admina.

mat159
komentarz
komentarz

Co do problemu z zajęciem nicka to już lepiej poprosić admina o jego zmianę, np. na "ar2d2_usuniete" lub coś podobnego.

naekana
komentarz
komentarz

naekana, żadnej ?
Żadnej.
Trochę bezsensu, powinna być możliwość usunięcia konta...choćby drogą e-mailową z adminem sie dogadać.
Nie ma takiej możliwości. Kwestię uważam za rozwiązaną, temat zamykam. Zmiana nick'u na życzenie właściciela jest jak najbardziej możliwa - proszę skontaktować się ze mną w tej sprawie na PW.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.