x-kom hosting

Windows 10 opinie

mati939
komentarz
komentarz

Mam pytanie.

Pobierając z tego linka http://m.pclab.pl/news70734.html

Utracę  dane z kompa czy zostaną?

  • 7 miesięcy później...

PrzemyslawR
komentarz
komentarz
Dnia 29.01.2017 o 15:59, mati939 napisał:

Mam pytanie.

Pobierając z tego linka http://m.pclab.pl/news70734.html

Utracę  dane z kompa czy zostaną?

Wszystko zostanie, nie masz się o co martwić. Jedynie dla bezpieczeństwa możesz skopiować dane z pulpitu i z dokumentów do folderu bezpośrednio na dysku, ale nie jest to konieczne. W razie czego masz około tydzień (nie pamiętam dokładnie), na przywrócenie do poprzedniej wersji.

  • 2 tygodnie później...
NelsonPL
komentarz
komentarz

Najlepszy system jaki może być. Używam Windows 10 PRO i jestem mega zadowolony.

  • 4 tygodnie później...
Mleko433
komentarz
komentarz

Witam, myślę czy nie przenieść się z Win 7 na Win 10. Sprawdza się waszym zdaniem? Nie oczekuję bajerów raczej patrzę pod względem gier :).

  • 3 miesiące później...
DRT_com_pl
komentarz
komentarz

Moim zdaniem sprawdza się, tylko oczywiście potrzeba mu więcej RAMu. Ale po ponad miesiącu użytkowania jestem zadowolony. 

  • 2 tygodnie później...
Kajkonator
komentarz
komentarz

Wg mnie Windows 7 jest niezawodny pod względem gier. Jeśli interesuje Was ta tematyka to polecam http://www.transtechnik.com.pl - autor pisze o systemach operacyjnych, laptopach, bezpieczeństwie w sieci czy nowych jak i starych grach komputerowych. Ponadto są tam również informacje na inne tematy (druk 3D, blogosfera, zarządzanie jakością). Dzięki tej stronie wybrałem MacBooka do pracy, a do gier zakupiłem peceta z siódemką - nie żałuję!

 

  • 3 tygodnie później...
paweeloss
komentarz
komentarz

Używam Win10 od prawie 3 lat, na komputerze z Core 2 Duo E7400, 2.80GHz i 4GB pamięci ram. Windows 10 na takim sprzęcie, chodzi nieco gorzej, niż Win7,czy 8.1. Zdarza się, że od tak, bez powodu, komputer "zamraża się" i pozostaje tylko twardy reset. Dysk HDD na tym systemie, bardzo często pracuje - na Win7 i 8.1 dysk jest cichy. Pomimo tego, warto zainstalować Win10. Ciągle jest ulepszany, i wbudowany Defender, daje spokojne radę - nie potrzeba instalować dodatkowych antywirusów. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ciekawe porównanie Windows 10 i 98 SE. Dziesiątka to bieda pod wieloma względami, moim zdaniem. Włącz polskie napisy.

 

 

  • 6 miesięcy później...
fornakter
komentarz
komentarz

Mam styczność juz ponad rok z Win10 Home Ed.

Tylko jedno słowo dokładnie określa co czuje na temat tego systemu

MASAKRA.

Wracam na 8.1 albo 7

  • 1 rok później...
NorDez
komentarz
komentarz (edytowane)

Dwa dni mija jak nic innego nie robię tylko zawzięcie sprawdzam, testuje i odkrywam jego wady i zalety. Jednak więcej jest minusów niż plusów, w sumie to nie są jakieś poważne usterki czy wysypywania się tego systemu. Ja jednak chyba wrócę do siódemki, z którą nie rozstawałem się ładnych parę lat. W Win10 trzeba sporo czasu i nauki poświęcić aby zapamiętać wszystkie niuanse, ustawienia konfiguracje. Trzeba sporo siedzieć w necie by wyłowić niektóre dość przydatne poradniki i porady od tych nie wiele wartych po zastosowaniu, których system szybko odmówi posłuszeństwa. Kafelki od razu skasowałem a i tak te menu kompletnie mi się nie podoba. Dobrze że mam 27-calowy monitor, bo na laptopie to nawet nie myślę o zainstalowaniu Windows 10.

Być może są jakieś sposoby aby te menu doprowadzić do bardziej estetycznego wyglądu.podobają mi się ustawienia są dosyć wygodnie rozplanowane i podzielone na grupy, jednak mimo wszystko wolałem panel sterowania - on jest - tylko trzeba się przyzwyczaić gdzie go szukać. Problem to ja mam spory z aparatami słuchowymi phonak, nie działają, mam adapter bluetooth na płycie nie ma i może dlatego. Nie są to takie typowe urządzenia bluetooth, w siódemce wystarczyło wyjąć baterie i włożyć aby porozumiały się z windows. No cóż ja pewnie wrócę do Windows7 a na razie to by było tyle i aż tyle.

Edytowane przez NorDez
Gawel
komentarz
komentarz

Na początku jak było uaktualnienie też mi się nie podobał, teraz nigdy bym nie wrócił do 7. Wszystko działa jak należy, żadnego zawieszania się. Trzeba trochę posiedzieć i ustawić po swojemu, potem czysta przyjemność. Bardzo mam dużo programów "portable" żeby nie zaśmiecać dysku i po ewentualnym formacie będą gotowe do pracy. Na dysku systemowym mam tylko podstawowe programy typu "office" itp. Gry na innym dysku SSD, reszta siedzi na zwykłym HDD. Ostatni format robiłem 14 miesięcy temu jak zmieniałem dysk, od tej pory działa jak marzenie

NorDez
komentarz
komentarz
16 minut temu, Gawel napisał:

Na początku jak było uaktualnienie też mi się nie podobał, teraz nigdy bym nie wrócił do 7. Wszystko działa jak należy, żadnego zawieszania się. Trzeba trochę posiedzieć i ustawić po swojemu, potem czysta przyjemność. Bardzo mam dużo programów "portable" żeby nie zaśmiecać dysku i po ewentualnym formacie będą gotowe do pracy. Na dysku systemowym mam tylko podstawowe programy typu "office" itp. Gry na innym dysku SSD, reszta siedzi na zwykłym HDD. Ostatni format robiłem 14 miesięcy temu jak zmieniałem dysk, od tej pory działa jak marzenie

To prawda jest to bardzo szybki system szybszy niż niektóre Linuxy, stabilny to fakt, posiedzieć to trzeba też prawda. Właściwie to go już ustawiłem pod siebie tylko najgorzej mnie stresuje te aparaty słuchowe a głównie to,że nie znalazłem nikogo w internecie przez cały dzień, kto by coś doradził skutecznego, bota takie rady zrób może to, a może tamto to na nic. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.