x-kom hosting

Problem z telefonem

Geowsky
utworzono
utworzono

 

Witam, tak jak w tytule mam problem z telefonem Huawei p9 otóż pewnego dnia podczas używania instagrama przeglądałem story i nagle jakieś story spowodowało że ekran mojego telefonu stał się biały i latarka zaczęła świecić, spróbowałem zrestartować telefon ale niestety dalej ekran jest biały. Dokładniej ekran jest biały i są widoczne paski. Nie wiem czy może jest to wirus czy może stało się coś z systemem dlatego postanowiłem spróbować znaleźć tu pomoc. Pozdrawiam.

 

 

Geowsky
komentarz
komentarz
44 minuty temu, anioł2009 napisał:

Temat został przeniesiony z Sprzęt komputerowy > Laptopy i inne urządzenia przenośne do Inny sprzęt > Sprzęt komputerowy > Smartfony i telefony komórkowe

 

 

 

Próbowałeś przywrócić system do wartości fabrycznych ???

Nie przegrzewał się przypadkiem wcześniej podczas użytkowania ?

otóż nie wiem jak przywrócić system ponieważ przez komputer w aplikacji huawei  hisuite w której można zarządzać telefonem potrzebuje pozwolenia na użytek ale nie mam jak dać pozwolenie ponieważ ekran jest cały biały.

a co do drugiego to podczas normalnego użytku nie,  (fb czy yt) ale już przy np grach telefon umiał osiągać duże temperatury. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że pozostaje Ci tylko oddać do serwisu...biały ekran nie pozwoli na zrobienie niczego bez specjalnego sprzętu. W warunach domowych nie naprawisz go bez części na podmiankę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.