x-kom hosting

"Podrasowanie" starego komputera pod konkretną grę(za ok. 1,5k)

Toyo
utworzono
utworzono

Cześć,

Chciałam zorientować się, czy komputer który obecnie używam jest możliwy do ulepszenia w taki sposób, by zapewnić możliwość grania w Terę Online. Ostatnio silnik gry został przebudowany z wersji 32bitowej na 64, przez co ogólne minimalne wymagania sprzętowe skoczyły sporo w górę.

Minimalne wymagania:: Intel i3 7100 / AMD Ryzen 3-1200, GeForce GTX 760 / Radeon R9 280

Rekomendowane: Intel i5 7500 / AMD Ryzen 7-1700, GeForce GTX 970 / Radeon RX 380

Niedawno powiększyłam pamięć RAM z 8 GB na 16GB (DDR3), więc wolałabym nie wymieniać jej ponownie.

obraz.png.4948c317a2dc57c3328bf85258355e8c.png

obraz.png.f41e687a0625e4f591b6386005011f4a.png

 

Nie wiem co więcej poza tymi wiadomościami, które podałam będą potrzebne do dobrania kompatybilnych zamienników dla karty graficznej i procesora (i chyba płyty głównej?).

Nie chcę trzymać się minimalnych wymagań dla tej gry, interesuje mnie bardziej wersja rekomendowana.

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Podaj markę i moc zasilacza.

Toyo
komentarz
komentarz

 

Model LITEON(?) PS-6351-2 (google podpowiada, że taki model ma 350W)

obraz.png.a8f2c2c2315427fb0cb6653ae05ce706.png

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Czy  twój komputer to gotowiec?

Jak on jest starszy to może nie dać rady z wydajniejszymi podzespołami. No i moc ma małą.

Toyo
komentarz
komentarz

Kupowałam go razem z chłopakiem - od jego znajomego, który składa komputery, więc zakładałam, że i ten został przez niego sklepany. Mogę się zapytać go o to, ale odpowiedzi pewnie nie otrzymam zbyt szybko.

Niebieska
komentarz
komentarz

Musiałabyś zmienić płytę główną ze względu na podstawkę, masz bardzo starą płytę, dodatkowo zasilacz bo za słaby dla lepszej grafy. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.