x-kom hosting

Czy można odzyskać zdjęcia z kilku partów zip?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: gavron7 ,
Adi666
utworzono
utworzono

Witam,

kilka lat temu miałem potrzebę przenieść duży wolumen zdjęć i spakowałem z podziałem na party po około 2GB i skopiowałem na kilka pendrive-ów. Problem pojawił się przy próbie rozpakowania. Dwa pendrive-y były lipne i uszkodziły się dwa party z siedmiu. Czy jest sposób na wyciągnięcie zawartości z pozostałych partów? Jak próbuję wypakować to krzyczy że nie ma pierwszego. Może przez ten czas pojawił się jakiś programik?

  • Rekomendowana odpowiedź
gavron7
komentarz
komentarz

A jak sobie to wyobrażasz?
Jeśli napisze "(...) Jest słoneczny dzień i (...)" To w miejsce kropek możesz wstawić tak naprawdę wszystko i liczyć na to że trafiłeś ... W życiu nie wymyślisz że napisałem beznadziejne zdanie "lubię spacerować jak jest słoneczny dzień i zakładam kaptur jak pada". ;)

Jak widzisz kombinacji jest multum i nawet sztuczna inteligencja żąda tu nie pomoże. Tak samo w przypadku Twoich plików... Zakładając nawet znajdziesz taki program lub go zrobisz (wbrew pozorom skomplikowane nie jest) to każdy bajt może się zmienić (poza początkowym nagłówkiem) więc jeśli plik którego nie masz zajmował zaledwie 1MB to masz prawie milion do potęgi 256 kombinacji. Policz sobie teraz ile czasu zajmie sprawdzanie...

Zakładając że w ciągu sekundy sprawdzisz milion (raczej niewykonalne) to dla pliku 1MB potrzeba max 256 sekund a sądzę że plik ważył duuuuzo więcej.

Sorry gapowe się płaci :(

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Wszystko zależy, jak i czym stworzyłeś archiwa.

WinRAR chyb najlepiej sobie radził z tym z mojego doświadczenia, ale wszystko zależało od tego, ile danych naprawczych miało archiwum i którą wersją WinRARa było pakowane.

 

gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)
6 godzin temu, narmiak napisał:
Wszystko zależy, jak i czym stworzyłeś archiwa.
WinRAR chyb najlepiej sobie radził z tym z mojego doświadczenia, ale wszystko zależało od tego, ile danych naprawczych miało archiwum i którą wersją WinRARa było pakowane.
 

On nie ma plików, a nie ma je uszkodzone.

Możesz mieć 100 procent danych naprawczych, a i tak tego nie zrobisz bo dane naprawcze dotyczą aktualnego pliku, a jego nie ma!

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez gavron7
Adi666
komentarz
komentarz

Tak podejrzewałem, że nic z tego ale warto było się upewnić, dzięki :)

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.