x-kom hosting

Konfiguracja - monitor + ps3

skorpion761
utworzono
utworzono (edytowane)

siemka mam taką sprawę jak mam monitor philips 22 cal panorame i jak mam ps3 podłączyc pod monitor? mam w monitorze dvi razy ale jak mam zrobic potem głos jak mam tylko kabel dvd na hdmi :( prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!

// wiesz my tu nie rozumiemy słów typu "omnitor", "kobel" i "pomac"

// na przyszłość będziesz musiał trochę podszkolić język polski, aby uzyskać pomoc na forumpc

// poza tym zanim zakładasz temat zastanów się, czy rzeczywiście pasuje on do recenzji konsoli

// naekana

Conrack1410
komentarz
komentarz

jesli masz kabel hdmi to do monitora kupujesz przejściówkę hdmi- dvi

a co do dźwięku to zalezy jakie glosniki chcesz podlaczyc

skorpion761
komentarz
komentarz

dzięki..... a głos na tuner od kina domowego? ..... tak mam na kompie ale nie wiem jak to zrobic na ps 3

// liczne literówki

// naekana

Conrack1410
komentarz
komentarz

popracuj troszkę nad ortografią i składnią :-)

co do kina domowego - sprawdz czy ma wejscie optyczne bo jesli tak to wystarczy dokupic kabelek optyczny i polaczyc konsole z kinem domowym...

skorpion761
komentarz
komentarz

oki i dzięki :)

// dostajesz oficjalne ostrzeżenie!

// następnym razem za nieprzestrzeganie zasad pisowni i ortografii polskiej poleci warn

// naekana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.