x-kom hosting

Przerywanie pobierania Mozilla/Chrome/Explorer

BlackAndWhite
utworzono
utworzono

Witam, otóż mam problem z pobieranie plików. Gdy pobieram pliki które ważą trochę np. 5-10GB a nawet i mniejsze po chwili wyskakuje, że "pobieranie się nie powiodło"... Próbowałem każdej przeglądarki i jest tak samo. Pobrałem programy typu Free Download Manager które pomogły znacząco z mniejszymi plikami do 1-2GB ale przy większych znów to samo tylko tam pojawia się "Błąd sieci"

Na laptopie pobrałem ten sam plik co na pc i okazało się, że pobiera szybciej i do samego końca bez żadnych błędów i to w przeglądarce.  (Na pc. dochodziło do 2MB/s na kilka sekund i zniżało się do 400KB/s, a średnio przez 5min szło na 1.2MB/s a na laptopie idzie od 3MB/s do 5-6MB/s)

Dodam jeszcze, że jak zmieniałem internet na PLAY pobierało mi z ponad 10MB/s (Przeważnie 8-9MB/s) i nagle coś się zje*ało i nie dość, że większości dużych plików nie chce mi pobierać to jeszcze pobiera max do 2MB/s a średnio jest 1,2MB/s :(

(Na steam czy innych platformach pobiera normalnie)

 

No i nie mam pojęcia czy to coś z przeglądarkami czy z moim komputerem... Proszę o pomoc :(

 

mstr
komentarz
komentarz

Jest szansa że jest problem z dyskiem. Zainstaluj program CrystalDiskInfo i wrzuć screeny

  • 3 tygodnie później...
BlackAndWhite
komentarz
komentarz

Znalazłem rozwiązanie :)

Otóż w antywirusie trzeba było wyłączyć opcję "skanuj plik hostów" (W Bitdefender w moim przypadku) i teraz normalnie pobiera.

 

 

 

 

 

 

Gość
komentarz
komentarz
Znalazłem rozwiązanie
Otóż w antywirusie trzeba było wyłączyć opcję "skanuj plik hostów" (W Bitdefender w moim przypadku) i teraz normalnie pobiera.
 
 
 
 
 
 
Ciekawe co to zmienia...

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.