x-kom hosting

Nie mogę zainstalować ani włączyć .Net Framework 3.5

niespodzianka
utworzono
utworzono

Mam nową grę i potrzebuję tej funkcji. Mam Windows 8.1. Nie mogę teraz w nią grać. Gdy próbuję zainstalować funkcję, pokazuje błąd 0x800f0922. Brzmi skomplikowanie. Nie udaje się żaden sposób z internetu. Nie mogę nawet włączyć .Net Framework 3.5 w programie Funkcje Systemu Windows. Gdy to robię, pasek postępu zatrzymuje się na końcu, trwa to kilka minut, a potem wyskakuje błąd (przeważnie 0x800f0922). Raz w trakcie włączania pokazało mi, że trzeba coś zaktualizować i otworzyło się Windows Update, jednak też wyskoczył ten sam błąd. Nawet gdy wyłączam .Net Framework 4.6 Ustawienia Zaawansowane, też nie da się włączyć funkcji. Jestem bezradna. Jedyne, co zaleca okienko z błędem to "ponowny rozruch komputera" lub coś w tym stylu. Niestety nie wiem, jak się za to zabrać. Ktoś może wie, co może pomóc?

politolog
komentarz
komentarz

To jest komputer stacjonarny czy laptop?System oryginalny czy z aktywatorem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.