x-kom hosting

Telefon nie włącza się.

KacperekEloBenc
utworzono
utworzono

Witam

Mam problem ponieważ jak próbuję uruchomić telefon to pokazuję się ikona kółka  a po chwili telefon restartuje się.

i mam jeszcze jeden problem ponieważ drugi telefon nie reaguje na nic czym może być przyczyna?

Melchior2137
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuj tzw. "twardego resetu"
Podaj model telefonu który w ogóle na nic nie reaguje to spróbuję Ci powiedzieć jak to zrobić

Na tym drugim też możesz spróbować ale raczej problem nie jest po tej stronie

 

Najlepiej podaj modele obu telefonów

Zaptyp
komentarz
komentarz
10 godzin temu, KacperekEloBenc napisał:

Witam

Mam problem ponieważ jak próbuję uruchomić telefon to pokazuję się ikona kółka  a po chwili telefon restartuje się.

i mam jeszcze jeden problem ponieważ drugi telefon nie reaguje na nic czym może być przyczyna?

I co chyba się nie udało te flashowanie z tym odinem co nie? instalowałeś Xposed lub coś innego bo wiem z tego tematu:


 że chciałeś robić downgrad Samsungowi J5 2015 i może wpadłeś w tak zwaną Pętla boot.

KacperekEloBenc
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Melchior2137 napisał:

Spróbuj tzw. "twardego resetu"
Podaj model telefonu który w ogóle na nic nie reaguje to spróbuję Ci powiedzieć jak to zrobić

Na tym drugim też możesz spróbować ale raczej problem nie jest po tej stronie

 

Najlepiej podaj modele obu telefonów

Stary telefon ale pilnię go potrzebuje Samsung galaxy xcover 2 a drugi to samsung trend gt s7568

 

2 godziny temu, Zaptyp napisał:

I co chyba się nie udało te flashowanie z tym odinem co nie? instalowałeś Xposed lub coś innego bo wiem z tego tematu:


 że chciałeś robić downgrad Samsungowi J5 2015 i może wpadłeś w tak zwaną Pętla boot.

Ale to nie o ten telefon chodzi j5 działa już na starym systemie 

12 godzin temu, Melchior2137 napisał:

Spróbuj tzw. "twardego resetu"
Podaj model telefonu który w ogóle na nic nie reaguje to spróbuję Ci powiedzieć jak to zrobić

Na tym drugim też możesz spróbować ale raczej problem nie jest po tej stronie

 

Najlepiej podaj modele obu telefonów

Na xcover 2 nie da sie wejść do recovery mode an na trendzie nic ładowanie recovery mode nic nie działa

Melchior2137
komentarz
komentarz
4 godziny temu, KacperekEloBenc napisał:

Spróbuj tzw. "twardego resetu"

Wkleję Ci po prostu instrukcje:

POWER OFF your Galaxy Xcover 2 phone.

Remove the SIM card.

Press and hold the VOLUME UP, HOME button and the POWER button together until you see the Android robot, then release the buttons.


https://www.youtube.com/watch?v=8fyjS8EFM1A - gt s7568

 

Spróbuj może to coś da

 

KacperekEloBenc
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Melchior2137 napisał:

Wkleję Ci po prostu instrukcje:

POWER OFF your Galaxy Xcover 2 phone.

Remove the SIM card.

Press and hold the VOLUME UP, HOME button and the POWER button together until you see the Android robot, then release the buttons.


https://www.youtube.com/watch?v=8fyjS8EFM1A - gt s7568

 

Spróbuj może to coś da

 

Nie wyświetla się nic telefon się restartuję a jeśli wejdę w downloading to telefon zaraz się restartuje

Melchior2137
komentarz
komentarz

Popatrz w internecie jak naprawić bootloop 
 

Zaptyp
komentarz
komentarz

Normalnie to sie odinem naprawia

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.