x-kom hosting

Laptop do przeglądarek - do 8000 zł

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: 8iket ,
8iket
utworzono
utworzono

Witajcie.Szukam laptopa do pracy z przeglądarkami (dużo otwartych okien na kilku różnych przeglądarkach) mój obecny kilkuletni Lenovo już nie daje rady.Myślałem nad zakupiłem MacBooka ale rozważam tez zakup coś standardowego na Windowsie. Jak narazie jestem użytkownikiem iOS i jestem mega zadowolony co przemawia na korzyść Apple. Budżet około Maxx 8k. Wiadomo ze im taniej tym lepiej. Chciałbym by laptop był nie do zarżnięcia przy odpaleniu dużej ilości kart przeglądarek z YT i innych i sluzyl przez kilka lat. Pytam ponieważ nie jestem specjalista w tej dziedzinie. Z góry dziękuje za pomoc.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć,

 

bierz w takim razie pod uwagę laptopy, które mają dużo pamięci RAM. Ja mam na laptopie 16 GB RAM i sprawdza się wyśmienicie przy ponad 20 otwartych kartach przeglądarki. Także 16 GB wystarczy, ale jak chcesz być na 100% pewny to weź jeszcze więcej (np. 32 GB).

 

Jeżeli jesteś przyzwyczajony do iOS to rzeczywiście może MacBook będzie dobrą opcją.

8iket
komentarz
komentarz
Cześć,
 
bierz w takim razie pod uwagę laptopy, które mają dużo pamięci RAM. Ja mam na laptopie 16 GB RAM i sprawdza się wyśmienicie przy ponad 20 otwartych kartach przeglądarki. Także 16 GB wystarczy, ale jak chcesz być na 100% pewny to weź jeszcze więcej (np. 32 GB).
 
Jeżeli jesteś przyzwyczajony do iOS to rzeczywiście może MacBook będzie dobrą opcją.

Dziękuje za odpowiedz.

Generalnie to nie miałem nigdy nic od Apple oprócz telefonu i jestem pozytywnie zaskoczony dlatego mysle o MaBook. Jeśli już to jaki model ? Potrzebuje dobrze wykonanego laptopa. Mój lenovo łamał się w rękach.
Anawa
komentarz
komentarz

A jak duży ma być ten laptop? W sensie matrycy? Bo najmniejsze to są 13 cali, potem widzę ok. 15 i 16.

8iket
komentarz
komentarz

15 lub mniej najlepiej. Zależy mi żeby nie był bardzo duży i żeby można było go wziąć w podróż bez problemów. (Samolot)

Anawa
komentarz
komentarz

To może MacBook Air z 16 GB RAM.

8iket
komentarz
komentarz

Mackbook Air to koło 10k ? Ponad budżet

Mackbook Air to koło 10k ? Ponad budżet

Już ogarnalem. MacBook Air nie ma 16 GB ram. MacBook Pro ma ale koszt 9899 pln. Czy za ta cenę nie kupię dobrego laptopa pod Windows?
8iket
komentarz
komentarz

Dzięki. Jak się ma zakup takich sprzętów przez Allegro ? Jest jakies ryzyko kupna bubla ? Pamietam kiedyś HTC kupiłem i później po czasie w komisie mi powiedział ze się nie podejmuje bo to jakies zamienniki a nie oryginał. Jak to wyglada teraz ?
Anawa
komentarz
komentarz

Patrz, czy jest to laptop używany / nowy / powystawowy itp... jeżeli jest nowy to masz gwarancję.

8iket
komentarz
komentarz
Patrz, czy jest to laptop używany / nowy / powystawowy itp... jeżeli jest nowy to masz gwarancję.

Dzieki za wskazówki. Jeśli chodzi o Ciebie wybrałbyś maca czy normalnego laptopa ?
Anawa
komentarz
komentarz

Nigdy z Maca nie korzystałem, zawsze wybierałem inne laptopy. Natomiast wiem, że niektórzy tylko z Maca korzystają i sobie chwalą.

sishifannr1
komentarz
komentarz

Jeśli na Windowsie to zdecydowanie ta seria Asusa:

 

ASUS ROG Zephyrus G14 R7-4800/16/1TB AniMe Matrix
 

 

Obraz żyleta, nie dość, że świetnie odwzorowane kolory na tej matrycy IPS to jeszcze odświeżanie 120Hz, 16GB (3200MHz) ramu w połączeniu z tym procesorem zadowoli nawet największego zbieracza otworzonych kart w przeglądarce. Ba, nawet w kilku przeglądarkach.

8iket
komentarz
komentarz
Jeśli na Windowsie to zdecydowanie ta seria Asusa:
 
ASUS ROG Zephyrus G14 R7-4800/16/1TB AniMe Matrix
 
 
Obraz żyleta, nie dość, że świetnie odwzorowane kolory na tej matrycy IPS to jeszcze odświeżanie 120Hz, 16GB (3200MHz) ramu w połączeniu z tym procesorem zadowoli nawet największego zbieracza otworzonych kart w przeglądarce. Ba, nawet w kilku przeglądarkach.

Nie była to przypadkiem reklama z com ? Co sądzicie o MSI ? Np tym: https://www.pepper.pl/promocje/laptop-msi-gf65-i5-9300h16gb512win10x-rtx2060-120hz-290690
  • 3 tygodnie później...
Anawa
komentarz
komentarz

Ultrabooki od Asusa.

8iket
komentarz
komentarz
Ultrabooki od Asusa.

Podlinkujesz ? Ja zielony w tym
Anawa
komentarz
komentarz

Tak, z tym że zależy jakie operacje.

8iket
komentarz
komentarz
Tak, z tym że zależy jakie operacje.

Głównie przeglądanie tylko dużej ilości kart. Jakiś YT w tle plus skrzynki mailowe. Czasami odświeżanie kilku/kilkunastu kart wtyczka chrome jak jest jakaś promocja
Anawa
komentarz
komentarz

Powinno być wszystko ok.

8iket
komentarz
komentarz
Powinno być wszystko ok.

Ten model już niedostępny na xkom. Jest jeszcze jeden za 3800. Podobny. Brac od nich czy próbować Allegro ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.