x-kom hosting

[Sprzęt] 19851 MHz na... Athlonie 64 X8 9000+

kaiy
utworzono
utworzono

AMD ogłosił że ich nowy procesor ośmiordzeniowy pobije wszelkie rekordy o/c.

Nowa seria procesorów 64 X8 (nazwa kodowa Mustache) zapewni AMD pozycji lidera na rynku. Nowe procesory są produkowane w technologii 0,5nm, która zapewnia niesamowitą wydajność i podatność na overclocking. Procesor o taktowaniu 5000Mhz (wersja 9000+) na standardowym chłodzeniu wyciąga nawet 19,8Ghz (temperatura w stresie: 65 stopni Celsjusza).

Nowe procesory wymagają nowych płyt głównych z Socket AM4.

Jak olbrzymia musi być cena takiego potwora, pomyślicie sobie. A więc najsłabsze modele (7000+ z taktowaniem 3500Mhz) będą dostępne od 166,95$, a najdroższe (9000+, 5000Mhz) od 150,99$.

Oczywiście przez to są to procesory całkowicie nieopłacalne w porównaniu do Quad-Core Intela. Szkoda że AMD w końcu zbankrutuje.

nowyathlonvl5.jpg

webber
komentarz
komentarz

Bardzo śmieszne <_<

Gość
komentarz
komentarz

AM4 też ma 940 pinów co AM2?

I jaka technologia :D 0.05nm

Jakie napięcie ma ten procek? :haha:

piku
komentarz
komentarz
Jakie napięcie ma ten procek? haha.gif

Smiga na 220V, ale AMD zapowiedziało już premierę X16 o taktowaniiu 20GHz i cache L2 16x1GB. Podobno Intel szykuje w odpowiedzi 666-rdzeniowy procesor zasilany dwoma paluszkami :rotfl: Podobno Vista będzie płynnie na nim chodzić :rotfl:

Gość
komentarz
komentarz
Podobno Vista będzie płynnie na nim chodzić

Ale procesor nie będzie kompatybilny z linuxem i będzie powodował blue screeny :P już są pierwsze próbki tego procka na linuxie i wygląda to następująco:

img0566iz9.jpg

:rotfl:

Kamix
komentarz
komentarz
Ale procesor nie będzie kompatybilny z linuxem i będzie powodował blue screeny tongue.gif już są pierwsze próbki tego procka na linuxie i wygląda to następująco:

Zmniejszono: 80% z oryginalnej wielkości [ 800 x 600 ] - Kliknij, aby zobaczyć cały obrazek

rotfl.gif

W Ubuntu to średnio raz na 3 dni tak sie dzieje.

Gość
komentarz
komentarz

Nie no ja tam nic przeciwko nie mam ^_^

Podobno Intel szykuje w odpowiedzi 666-rdzeniowy procesor zasilany dwoma paluszkami Podobno Vista będzie płynnie na nim chodzić

Niemożliwe! Vista jest tak zrobiona że nawet na czymś co nie istnieje będzie się cieła :D

Smiga na 220V

Procek zasilany z gniazdka elektrycznego :D ? Jak tak to nie dla USA!

Ale procesor nie będzie kompatybilny z linuxem i będzie powodował blue screeny już są pierwsze próbki tego procka na linuxie i wygląda to następująco:

Zmniejszono: 80% z oryginalnej wielkości [ 800 x 600 ] - Kliknij, aby zobaczyć cały obrazek

Jak to vista jest :lol:

A tak poza tym to najlepszy jest tekst na screenie cpu-z

"AMD Athlon 64 X8 Dual Core Processor 9000+"

Jednak tylko dwa rdzenia :D

Gość
komentarz
komentarz

I wersja programu też chyba nie przypadkowa :D widać kto maczał w tym palce :rotfl:

Jak to vista jest

Nieee, linux :P

piku
komentarz
komentarz

Taaa, od kiedy w Viśta Wio montują serwer X :P Microsoft zrobiłby dobry interes jakby następny Windows był linuksem ]:-> Powstałby linuks gorszy od Ubuntu i do tego pierwszy który do uruchomienia potrzebowałby 8GB RAM i owego ośmiordzeniowego procesora :rotfl: No i przestano by na Windowsy narzekać :hahaha:

Gość
komentarz
komentarz
Taaa, od kiedy w Viśta Wio montują serwer X tongue.gif
Nieee, linux tongue.gif

Nie gadajcie już, X wywalał mi trzy razy przy próbie instalacji sterowników do nV na openSUSE.

Zarov
komentarz
komentarz
Nie gadajcie już, X wywalał mi trzy razy przy próbie instalacji sterowników do nV na openSUSE.

Bo widocznie nie umiałeś :P

A Windows 95 pójdzie na tym?

piku
komentarz
komentarz
A Windows 95 pójdzie na tym?

Pójdzie, i będzie taki szybki że będzie się wieszał zanim sie kompa włączy :hahaha:

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Tjaa na podstawke Socket 666. Wykonany w procesie tech. 666nm. Pobiera 666W. Na czym to przerabiales ? Dobre :)

kaiy
komentarz
komentarz

Paint.Net xD. Około 5 minut copy+paste:P.

Anonim1
komentarz
komentarz

Nie widzę w tym nic śmiesznego. Jest to po prostu szydzenie z marki AMD.

Nie wiem co was tak śmieszy. Czy ja jak nie lubię Intela piszę głupoty o nim?

Eh... co n-k i inne głupoty robią z ludzi.

Rozumiem dział Humor ale ten tekst to jest przegięcie.

Mnie to nie śmieszy. ^_^

kaiy
komentarz
komentarz
Nie widzę w tym nic śmiesznego. Jest to po prostu szydzenie z marki AMD.

Nie wiem co was tak śmieszy. Czy ja jak nie lubię Intela piszę głupoty o nim?

Eh... co n-k i inne głupoty robią z ludzi.

Rozumiem dział Humor ale ten tekst to jest przegięcie.

Mnie to nie śmieszy. ^_^

Wyjdź na spacer, zrelaksuj się, znalazłeś wiesz coś żeby się denerwować xD. Nie widzę nic co by szydziło tutaj z amd, dowcipy o babach u lekarza podważają ich pracę czy co? Trochę luzu ;)

piku
komentarz
komentarz

Mnie też nie śmieszy, dopiero co Athlona XP zamieniłem na Athlona X2 :haha: Ale pośmiać się można. Zresztą czy to AMD czy intel to i tak będzie robić ludzi w balona, oferując "superwydajne" układy a ludzie będą je kupować ze świadomością że mają "superwydajne" układy. Byle tylko mieć kilka punktów w teście więcej od kolegi, a 'na oko' to żadnej różnicy nie ma :]

dar55
komentarz
komentarz

generalnie w tej chwili to żart ale za dwa - cztery latka to kto wie .

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz
ale za dwa - cztery latka to

...to będą sie z nas śmiać i z tego tematu :).

Kamzilla
komentarz
komentarz

Ale sprzęcik, chce taki :P

Kurde ale jakby takie coś było naprawdę :o

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.