x-kom hosting

Wyszukiwarka Google wygląda jak sprzed 10 lat

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: matsom05 ,
matsom05
utworzono
utworzono

Witam, mam dość uporczywy dla mnie problem, mianowicie od dnia wczorajszego moja wyszukiwarka Google wygląda jak sprzed 10 lat. Najbardziej denerwująca staje się ona wtedy, gdy klikając w daną grafikę nie otwiera mi się jej podgląd, tylko automatycznie przenosi mnie na stronę internetową, na której się znajduje. Używam Google Chrome, próbowałem jej reinstalacji przeglądarki, a także korzystania z innych przeglądarek, ktoś wie jak mogę to rozwiązać? Zapewne przeinstalowanie systemu by pomogło, jednak nie chcę się w to bawić.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Gość
komentarz
komentarz

zobacz czy nie masz jakiegoś proxy, dnsy się zgadzają itp. no i przeskanuj system bo to trochę zalatuje wirusami...

matsom05
komentarz
komentarz

Wirusów nie ma, co do reszty to słaby jestem w te klocki ale wszystko powinno się zgadzać, tym bardziej że nic nie szperałem w komputerze ostatnimi czasem.

Gość
komentarz
komentarz

Skoro z tego co widzę zalogowany nie jesteś to problem masz u siebie a nie na koncie Google .

Sprawdź to co wyżej napisałem oraz w trybie inkognito

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

matsom05
komentarz
komentarz

Poszperałem coś więcej, przede wszystkim wyłączyłem proxy w ustawieniach przeglądarki, zrestartowałem komputer i problem zniknął. Dzięki za pomoc.

Nie ważne, zrestartowałem przeglądarkę i znowu stało się to samo :D 

 

Gość
komentarz
komentarz

skoro miałeś proxy ustawione to samo się nie ustawiło..... albo ktoś albo coś... więc dalej uważam że świrus/wirus, albo poprostu ktoś Cię szpiegował

Anawa
komentarz
komentarz

To wygląda na to, jakby przeglądarka wysyłała nieodpowiedni nagłówek User agent. Jak wejdziesz na stronę https://www.whatismybrowser.com/detect/what-is-my-user-agent to jakie informacje się wyświetlają?

Gość
komentarz
komentarz
To wygląda na to, jakby przeglądarka wysyłała nieodpowiedni nagłówek User agent. Jak wejdziesz na stronę https://www.whatismybrowser.com/detect/what-is-my-user-agent to jakie informacje się wyświetlają?
Ale już sobie naprawił. Problemem było proxy

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.