x-kom hosting

Drukarka Wi-Fi / Bluetooth

peka_8
utworzono
utworzono

Witam,

 

Szukam drukarki taniej w eksploatacji - najlepiej jakby jej zakup również nie wiązał się z wydaniem fortuny (budżet w granicach 500zł).

Interesuje mnie wyłącznie drukowanie czarno-białe.

Najważniejszą kwestią dla mnie jest możliwość połączenia jej z telefonem przez Wi-Fi lub Bluetooth.

 

Drukarka będzie stała na magazynie, gdzie nie ma internetu ani na kablu ani w powietrzu. W związku z tym chciałbym wiedzieć czy gdy drukarka obsługuje Wi-Fi, to czy jak stworzę hot spota z telefonu i pod niego podłączę drukarkę, to puszczę wydruk bezpośrednio z telefonu?

Co do Bluetooth to nie wiem jakie to może mieć plusy i minusy. Na co zwrócić uwagę? Nie widziałem wielu modeli obsługujących Bluetooth w internecie - szczególnie wśród modeli tanich w eksploatacji.

 

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i odpowiedzi.

 

Pozdrawiam!

gavron7
komentarz
komentarz

drukarki podobnie jak obecnie telewizory mają funkcję wi-fi direct czyli one tworzą Access pointa i to ty się do nich łączysz. Ewentualnie one mogą się przyłączyć do istniejącej sieci.



Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.