x-kom hosting

Dostałem bana na dysk twardy jak zdjac

Marhinio634684
utworzono
utworzono

Witam dostalem bana na czacie na zamtalku na dysk twardy, wiecie moze co zrobic aby usunac tego bana ?

wiecie w ktorym miejscu ten ban na dysku sie zapisuje ?

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli to hardware ban to musisz zmienić cały dysk.

Marhinio634684
komentarz
komentarz

nie znam sie za bardzo, jednak mysle ze to nie jest ban na caly dysk, poniewaz jesli od nowa zainstaluje windowsa, to bez problemu omijam tego bana, stad tez uwazam ze zapisuje sie gdzies na dysku

lukasin
komentarz
komentarz

Za darmo go nie dostałeś i pogódź się z tym, że ktoś sobie Ciebie nie życzy gdzieś.

Marhinio634684
komentarz
komentarz

jasne rozumiem ze tak pomyslales, jednak to nie wyglada tak jak napisales, nic zlego nie zrobilem, tylko wszedlem do jednego z pokoi i chcialem posluchac muzyki, kompletnie nic nie piszac, wiec uwazam ze to chyba jednak niesluszne ,mysle ze bedac w mojej sytuacji rowniez czułbyś sie poszkodowany, gdybys nic zlego nie zrobil, a ze tak napisze wyproszono by Cie z czatu, tak jak wczesniej napisalem instalujac swieza wersje windowsa omijam tego bana, ale tez nie bede instalowac za kazdym razem swiezego windowsa gdzie ktos bedzie mial taki kaprys aby mnie wyprosic ZA NIC ZŁEGO z pokoju

Gość
komentarz
komentarz

Dostałeś raz bana, pozbyłeś się go, dostałeś drugiego. Ciągle uważasz, że niesłusznie? Może tak. Może cię tam nie chcą, może nie potrafisz się dostosować. Take a hint.

Marhinio634684
komentarz
komentarz

tak jak wczesniej napisalem, rozumiem was w jakis sposob iz podchodzicie do tematu ze jesli ktos dostaje bana, to zapewne sluszne, bo tka sie kojarzy ze tak powinno byc, lecz to jest tylko teoria, a praktycznie szanowni panowie, wiemy w jakim swiecie zyjemy, niestety nie zyjemy w sprawiedliwym, a zwlaszcza na czacie gdzie jakis gosc zaklada sobie pokoj automatycznie zostaje adminem,i moze robic co mu sie podoba, czyli abym mnie wyprosil z tego pokoju mam mu dylna czesc ciala lizac, aby mnie nie wyprosil ?  ;), tak jak wczesniej napisalem, nie zrobilem nic zlego nikogo nie obrazalem, tak wiec uwazam ze zostalem poszkodowany, bo mysle ze w samym sluhaniu muzyki nie ma nic zlego ;),  ale Ja tutaj nie przyszedlem dyskutowac na temat czy slusznie zostalem wyproszony z tego czatu czy tez nie,  zalogowalem sie tutaj z jasnym pytaniem, jak przyspierzyc proces omijania tego bana, ale jasli nie potraficie mi pomoc coz rozumiem

gavron7
komentarz
komentarz

Ban na dysk.... Hmmm... Powiedz mi jeszcze tylko przez przeglądarkę wchodzisz na ten czat???

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Czy jakaś apka?

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Marhinio634684
komentarz
komentarz

nie, nie wchodze przez przegladarke na ten czat, aby na ten czat wejsc trzeba zainstalowac program "Zamtalk" i sie wybiera kontynent,  kraj i wchodzi do odpowiedniego pokoju , gdyby to byl czat przez przegladarke mysle ze nie mial bym wiekszych problemow z ominieciem tego bana, natomiast w zwiazku z tym ze to jest instalka, zapewne jest jakies miejsce na dysku gdzie ten ban sie zapisuje bo mysle ze nie ma innego wytlumaczenia gdy nie moge wejsc ponownie do pokoju z ktorego mnie wyproszono, gdzie zmienilem nick, ip

 

gavron7
komentarz
komentarz

Ok. A powiedz mi jak zmieniasz IP?

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Ok. A powiedz mi jak zmieniasz IP?

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Ban na dysk czy twój numer seryjny dysku został tam zablokowany? Zainstaluj ten program na innym dysku :P

gavron7
komentarz
komentarz

e tam, zaraz okaże się że koleś zmienia IP wpisując inne w konfiguracji karty sieciowej, używając darmowych VPNów itp....

Marhinio634684
komentarz
komentarz

IP zmieniam poprzez reset routera :P

4 godziny temu, Niebieska napisał:

Ban na dysk czy twój numer seryjny dysku został tam zablokowany? Zainstaluj ten program na innym dysku :P

niestety problem nie ustepuje

Niebieska
komentarz
komentarz

To zrób dyskiem systemowym inny dysk a ten z banem wyjmij :P

Marhinio634684
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Niebieska napisał:

To zrób dyskiem systemowym inny dysk a ten z banem wyjmij :P

czyli jesli dobrze zrozumialem, zapewne masz na mysli abym system zainstalowal na innym dysku tak ?:P

jesli tak, to owszem to pomoze , jednak Ja bam chcial ominac tego bana na tym dysku bez instalowania calego systemu od nowa :P

Niebieska
komentarz
komentarz

Zostało Ci zmienić numer seryjny dysku. 

gavron7
komentarz
komentarz

Zapytam wprost bo widzę zero odpowiedzi - SKĄD WIESZ ŻE BAN JEST NA DYSK?

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli format pomaga, to nie dostałeś żadnego bana na dysk. Program pewnie gdzieś zapisuje sobie unikalny identyfikator instalacji i jak robisz format to pliki/wpisy się kasują i nowa instalacja ich nie ma. Wystarczy więc znaleźć te pliki/wpisy w rejestrze i je skasować. Teoretycznie, bo program może oferować znacznie więcej zabezpieczeń.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.