x-kom hosting

Drukarka MONO laserowa - HP M15W ???

elsonadi
utworzono
utworzono

Witam, otoz poszukuje drukarki najlepiej mono w kwocie najlepiej do 300-350. Najlepiej jakby byla tania w eksploatacji.

 

Czy drukarka HP M15W spelni wymagania? Czy jest cos lepszego?

IdCzarek
komentarz
komentarz

Wejdz na centrumdruku i zobacz czy spelnia ... Bo jakie wymagania to juz nie napisales

  • Super 1
elsonadi
komentarz
komentarz
3 minuty temu, IdCzarek napisał:

Wejdz na centrumdruku i zobacz czy spelnia ... Bo jakie wymagania to juz nie napisales

 

Przecież napisałem. Najlepiej monochromatyczna, jak najtańsza w eksploatacji. Kwotę też podałem czyli 300-350 zł. Jakie jeszcze drukarka może mieć wymagania? No powiedzmy Wifi fajnie jakby było. 

W sumie nie wiem jakie jeszcze mogą być wymagania co do drukarki... 

IdCzarek
komentarz
komentarz

duplex?
sieć?
obciążenie miesięczne?
praca pod jakimś no Unixowym systemem 

 

dla mnie M15 ma mała wydajnosc tonera

 

  • Dziękuję 1
elsonadi
komentarz
komentarz
20 minut temu, IdCzarek napisał:

duplex?
sieć?
obciążenie miesięczne?
praca pod jakimś no Unixowym systemem 

 

dla mnie M15 ma mała wydajnosc tonera

 

nie potrzeba druku obustronnego. obciążenie miesięczne może koło 100 stron. jeżeli drukarka będzie miała wifi, to laptop będzie z windowsem 10. drukarka ma być tania w eksploatacji czyli max 45zł na zamiennik tonera w przypadku drukarki laserowej. no i żeby cena startowa nie przekroczyła 350zł. druk najprostszy czarno-biały samego tekstu. 

 

czy do tego ta drukarka M15 się sprawdzi? proszę o jakieś naprowadzenie, jeśli nie ta to jaka, bo dzisiaj chcę zamówić

elsonadi
komentarz
komentarz

@IdCzarek drukarka zakupiona jednak przechodzi sama w tryb offline i trzeba od nowa konfigurować drukarke... Da się coś z tym zrobić by nie wchodziła w tryb offline? Drukarka jest stale podłączona do prądu, a robi się to zazwyczaj jak włączę np laptopa następnego dnia i już pokazuje jakby drukarka była w trybie offline. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.