x-kom hosting

Tablet 10cali

undertaker1990
utworzono
utworzono

Witam szukam tabletu (tylko) 10cali. /bez propozycji mniejszych

Tablet tylko i włącznie do oglądania filmów na wyjazdach.

Nie wiem czy takowe tablety dadzą radę wyświetlać filmy z darmowych stron z fimami ,bo wyskakuje tam 1000 reklam.

Budżet max 550zł. 

Oczywiście wi-fi + opcja podłączenia klawiatury 

 

Nie znalazłem nic lepszego jak -> Tablet Lenovo tab m10.

Niebieska
komentarz
komentarz

@eryk93 ma ten tablet i z tego co wiem jest zadowolony. Ja mam wersję Tab m8 i też na niego nie narzekam, chodzi mi plynnie. 

eryk93
komentarz
komentarz

Tab Lenovo M10 się sprawdzi, klawiaturkę możesz kupić do niego już wbudowaną w etui. 

 

Co do reklam, możesz w aplikacji Google Play zainstalować bloker reklam, chociaż by Adguard, u mnie się sprawdza. 

 

Sam tablet chodzi płynnie, jeśli tylko do oglądania filmów, to w tej cenie jedyna rozsądna opcja z dobra baterią. 

 

Swojego nie ładowałem miesiąc czasu, wyciągnąłem z szafy, miał jeszcze 71% baterii. Ogladalem na nim film, zostało jeszcze 44%.

 

Jedna ważna uwaga, jeśli kupisz, to nie ładuj go powyżej 90% i nie dopuść by było poniżej 20%, wtedy bateria wytrzyma całkiem długo ;)

 

Nie mniej jednak, tabletka polecam ;)

undertaker1990
komentarz
  • 2 tygodnie później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.