x-kom hosting

Czy warto kupić antenę do internetu?

Juleczqa
utworzono
utworzono

Witam mam internet w plusie najpierw miałam jaki ruter od Huaweia wszystko było ok. A po jakimś czasie internet strasznie zwolnił tak do 3mb/s pobierania. Na infolini powiedzieli mi żeby wymienić ruter no to wymieniłam na jakiś inny (nie pamiętam jaki). Po podłączeniu internet spadł do 1mb/s pobierania po jakimś czasie przestał wogole działać na infolini powiedzieli ze musiał się zepsuć i żeby wymienić dosłownie minęły dwa miesiące i już się zepsol. I teraz wymieniłam go. Dali mi taki sam jak ten pierwszy jakiś Huawei jak będzie potrzebnenw to podam nazwę. I teraz po podłączeniu jest 70kb/s pobierania i ponad 200ms pingu strona internetowa ładuje się 10 minut i ogólnie jest bardzo wolny na infolini mówią że wszystko jest ok. Jeden facet na infolini powiedział żeby kupić antenę. I tu jest moje pytanie czy warto wydać te 100/200 zł na antenę? Czy kupić nowy internet? Bo nie wiem czy antena cokolwiek da a nie chce wydać pieniędzy w błoto dodam jeszcze że mam inetrnet mobilny lte/hspa+

gavron7
komentarz
komentarz

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.