x-kom hosting

Problem z przeglądaniem zdjęć

Guti89
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, dziś przy zgraniu zdjęć z telefonu na komputer Windows 7 zauważyłem problem ,a mianowicie wyskakuje komunikat: "Przeglądarka systemu Windows nie może otworzyć tego obrazu z powodu niewystarczającej ilości pamięci" pamięci mam bardzo dużo na komputerze. Wcześniej zgrywałem i było wszystko ok. Co może być tego przyczyną? z góry dziękuję za odpowiedź :)

gavron7
komentarz
komentarz
Witam, dziś przy zgraniu zdjęć z telefonu na komputer Windows 7 zauważyłem problem ,a mianowicie wyskakuje komunikat: "Przeglądarka systemu Windows nie może otworzyć tego obrazu z powodu niewystarczającej ilości pamięci" pamięci mam bardzo dużo na komputerze. Wcześniej zgrywałem i było wszystko ok. Co może być tego przyczyną? z góry dziękuję za odpowiedź
Hmm matematycznie , fizycznie , technicznie rzecz biorąc - nie ma określenia bardzo dużo... A skoro nie ma to nie masz pamieci., A więc dobrze system mówi :)

Ile to dużo? Bo dla mnie dużo to 1GB, tak tak jak widzisz ja operuje na ramach o wiele mniejszych niż dzisiejsze standardy a SOA#1...


Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Napisz ile masz pamięci i daj screen z Menedżera zadań z zakładki pokazujacej obciążenie pamięci. 

Guti89
komentarz
komentarz
9 minut temu, gavron7 napisał:

Hmm matematycznie , fizycznie , technicznie rzecz biorąc - nie ma określenia bardzo dużo... A skoro nie ma to nie masz pamieci., A więc dobrze system mówi :)

Ile to dużo? Bo dla mnie dużo to 1GB, tak tak jak widzisz ja operuje na ramach o wiele mniejszych niż dzisiejsze standardy a SOA#1...


Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka
 

Ponad 500giga wolne

Niebieska
komentarz
komentarz

Sprawdź czy w Trybie Awaryjnym też tak masz. 

Guti89
komentarz
komentarz

Wstawiłem z wydajności , nie wiem czy dobrze :)

Bez tytułu.png

22 minuty temu, Niebieska napisał:

Sprawdź czy w Trybie Awaryjnym też tak masz. 

W Trybie awaryjnym, wyskakuję komunikat że nie można przeglądać zdjęć.

Niebieska
komentarz
komentarz

4GB to trochę mało. Pokaż jeszcze zakładkę Aplikację. 

Guti89
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Niebieska napisał:

4GB to trochę mało. Pokaż jeszcze zakładkę Aplikację. 

Całe życie dobrze odtwarzał zdjęcia, akurat w zakładce aplikacje nic się nie dzieję. robie skanowanie bo moze to jakiś wirus ale raczej nie.

Bez tytułu.png

Gawel
komentarz
komentarz

Screen pokazuje że masz "pełne skanowanie systemu" może tak być że norton zabiera ci całą pamięć. Zobacz jak przestanie skanować. Wrzuć zakładkę procesy i przefiltruj od największego zużycia pamięci

gavron7
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Guti89 napisał:

Ponad 500giga wolne

 

w którym miejscu masz te 500GB pamięci???

Niebieska
komentarz
komentarz

Norton jak robi pełne skanowanie to trwa to po kilka godzin jak komputer wolny jest. 

Guti89
komentarz
komentarz (edytowane)
12 minut temu, gavron7 napisał:

 

w którym miejscu masz te 500GB pamięci???

Ogólnie na trzech partycjach, na systemowej ponad 70 wolnego.

8 minut temu, Niebieska napisał:

Norton jak robi pełne skanowanie to trwa to po kilka godzin jak komputer wolny jest. 

Tak, półtora godziny mu schodzi zawsze, bo ogólnie nie mam dużo aplikacji itp.

12 minut temu, Gawel napisał:

Screen pokazuje że masz "pełne skanowanie systemu" może tak być że norton zabiera ci całą pamięć. Zobacz jak przestanie skanować. Wrzuć zakładkę procesy i przefiltruj od największego zużycia pamięci

Przed skanowaniem systemu też nie odtwarzało zdjęc.

Niebieska
komentarz
komentarz

A Ty przypadkiem nie mylisz wolnego miejsca na dyskach twardych z pamięcią RAM?

Guti89
komentarz
komentarz
16 minut temu, Niebieska napisał:

A Ty przypadkiem nie mylisz wolnego miejsca na dyskach twardych z pamięcią RAM?

aha ok :D no tak , pomyliłem, ram mam 4giga :p aż tak mało to chyba nie jest do przeglądania internetu.

33 minuty temu, Gawel napisał:

Screen pokazuje że masz "pełne skanowanie systemu" może tak być że norton zabiera ci całą pamięć. Zobacz jak przestanie skanować. Wrzuć zakładkę procesy i przefiltruj od największego zużycia pamięci

Wrzucam procesy

Bez tytułu.png

19 minut temu, Niebieska napisał:

A Ty przypadkiem nie mylisz wolnego miejsca na dyskach twardych z pamięcią RAM?

myślałem ze chodzi o pamieć, a nie o pamieć ram, zresztą w tym komunikacie to tak wygląda jakby o pamięć chodziło a nie o ramy :P

gavron7
komentarz
komentarz
myślałem ze chodzi o pamieć, a nie o pamieć ram, zresztą w tym komunikacie to tak wygląda jakby o pamięć chodziło a nie o ramy
No właśnie chodzi o pamięć a nie miejsce na dysku. Przecież komunikat o tym nawet mówi

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Daj zdjęcie tego komunikatu. 

Guti89
komentarz
komentarz (edytowane)
6 minut temu, gavron7 napisał:

No właśnie chodzi o pamięć a nie miejsce na dysku. Przecież komunikat o tym nawet mówi

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka
 

no ok mój błąd, co nie zmienia faktu że dalej nie działa, jedno zdjęcie otworzy a niektóre nie. To samo zdjęcie co zgrywałem jakiś czas temu w innym jest w folderze  i sie otwiera, a zgrane dziś nie otwiera sie.

6 minut temu, Niebieska napisał:

Daj zdjęcie tego komunikatu. 

 

Bez tytułu.jpg

8 minut temu, Niebieska napisał:

Daj zdjęcie tego komunikatu. 

za pomocą picasy np. otwiera normalnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.