x-kom hosting

posiadam klawiature Genesis Thor 200 i mam z nią mały problem

userr
utworzono
utworzono

Cześć,

Od 2 dni posiadam klawiature Genesis Thor 200 i mam z nią mały problem gdyż podczas gry kiedy przytrzymuje klawisz to mi przerywa np. chodzenie do przodu.

Czy jest to problem ze sterownikami ? 

 

Proszę o szybką odpowiedź.

 

mstr
komentarz
komentarz

Sprzęt genesis zawsze był problematyczny bo jest to tania chińska firma która bierze chińskie klawiatury i dokleja do nich naklejkę genesis. zwróć tą klawę i kup coś pokroju SPC GEAR GK530/540.

Zaptyp
komentarz
komentarz

@userr Nie polecam rozwiązania tego pana @mstr bo widać że nie zna się na klawiaturach marki Genesis.

Ja też miałem ten problem ale naprawiłem kombinacją FN+Q i działa do dzisiaj

  • Dziękuję 1
userr
komentarz
komentarz

@ZaptypMega dziękuje tylko mam jedno pytanie, czy przy każdym resetowaniu komputera trzeba robić FN+Q ?

Zaptyp
komentarz
komentarz

@userrNie

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 miesiące później...
Plastikowy405
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 24.07.2020 o 19:23, mstr napisał:

Sprzęt genesis zawsze był problematyczny bo jest to tania chińska firma która bierze chińskie klawiatury i dokleja do nich naklejkę genesis. zwróć tą klawę i kup coś pokroju SPC GEAR GK530/540.

Co ty bredzisz. Genesis to Polska firma.

Tak samo jak SPC.

 

Nie są tanią Chińską firmą. Bo fotel za 800zł to chyba nie jest tania chińska rzecz.

Mieli kiedyś tanizne i rozsypke ale to zanikło. Czasem można jeszcze slabe słuchawki i myszki zobaczyć u nich zalatuhe bobem. Ale ogólnie to firma idzie ciagle do przodu. Są juz nie najlepsi ale są spoko. Fotel za 800zł mozna kupic u nich bez obaw tak samo jak klawiature mechaniczn THOR. Ja mam Keypada Thor 100 i jest wykonana z wysokiej jakosci tworzywa. Nie jest to steel series ale nie jest to też manta czy kruger matz. To jest takie same jak SPC juz jakosciowo. Z 2 lata temu byli w tyle fakt.

 

Dnia 31.08.2020 o 23:00, kosecki napisał:

dokładnie, Genesis to spoko marka, od dawna mam od nich sprzęty i słuchawki, klawiaturę tez własnie ale Thor 300 . Klawiatury solidne

No tak mocno się poprawili w przeciągu tych kilku lat. Musieli jakoś zacząć na kontraktach z tanimi chińskimi firmami wykonawczymi. Ale mają już w ofercie rzeczy które do tanich nie należą. Miałem chłodzenie do laptopa firmy Genesis Oxid 550 i mam fotel genesis za prawie 900zł i jeszcze mam keypada Thor 100 1/3klawiatury. I akurat te przedmioty co mam są na najwyższym poziomie. Ale widzialem kiedys ich stare myszki rozklekotane.

 

Zobacz sobie Razery z ciekawosci te za 250zł. Te najtańsze. W nich to aż plastik lata w srodku :p  Myslalem ze to.podróbki jak mi gosciu przyniosl je na sklep.

  • Haha 1
mstr
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Plastikowy405 napisał:

Genesis to Polska firma.

Genesis owszem jest polską firmą, ale importuje produkty z chin tak jak na przykład manta.

Plastikowy405
komentarz
komentarz

No myszki za 6 dyszek porażka ale ma też solidnie wykonane przedmioty nie wiem czemu tak. Tańsza półka jest masakra u nich a wyższa jest na poziomie Steel Series.

anioł2009
komentarz
komentarz
47 minut temu, Plastikowy405 napisał:

nie wiem czemu tak.

 

To bardzo proste, jak dobrze zapłacisz chińczykowi to wykona produkt o bdb jakości. Tak wygląda współpraca z nimi. Ustalasz ile możesz zapłacić za produkt który chcesz, zapoznajesz się z ewentualną jakością na różnych pułapach cenowych, akceptujesz i dostajesz produkt za jaki zapłaciłeś w danym pułapie jakościowym...Tak działa branża firm typu Genesis, Manta i innych które powstają w PL ale produkty są i tak z chin sygnowane tylko ich logiem :)

Plastikowy405
komentarz
komentarz
4 godziny temu, anioł2009 napisał:

 

To bardzo proste, jak dobrze zapłacisz chińczykowi to wykona produkt o bdb jakości. Tak wygląda współpraca z nimi. Ustalasz ile możesz zapłacić za produkt który chcesz, zapoznajesz się z ewentualną jakością na różnych pułapach cenowych, akceptujesz i dostajesz produkt za jaki zapłaciłeś w danym pułapie jakościowym...Tak działa branża firm typu Genesis, Manta i innych które powstają w PL ale produkty są i tak z chin sygnowane tylko ich logiem :)

A może ty wiesz Aniele dlaczego resetuje mi ustawienia bios przy taktowaniu 3000? Skoro te ramy maja taktowanie bazowe 3000 xd do 2133 zmiejsza.

  • 7 miesięcy później...
Krzysieqqq6
komentarz
komentarz

Ja też mam problem gdyż w pierwszym dniu użytkowania klawiatura numeryczna nie chce wyświetlać kolorów 

anioł2009
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Krzysieqqq6 napisał:

Ja też mam problem gdyż w pierwszym dniu użytkowania klawiatura numeryczna nie chce wyświetlać kolorów 

oddaj na gwarę ten wyrób klawiaturopodobny

  • Dobra wypowiedź 1
Krzysieqqq6
komentarz
komentarz

dowiedzialem się że klawiatura dziala dobrze tylko to wina mojego komputera

nawet gdy jest wyłączony to daje energię klawiaturze

anioł2009
komentarz
komentarz

A co ma do tego nie wyswietlanie kolorow o ktorym pisales wyzej ? :huh:

Krzysieqqq6
komentarz
komentarz

no bo mój komputer jest porąbany  i raz dziala raz nie więc xd

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.