x-kom hosting

Oculus Quest i problem z USB

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: mstr ,
Ubiqliteuss
utworzono
utworzono

Dzień dobry, mam taki problem. Może ktoś wpadnie na jakieś mądre rozwiązanie bo mi już ręce opadają.

 

Kupiłem Oculus Quest. Chcę koniecznie zagrać w HL Alyx. W tym celu potrzebny jest kabel USB 3.0 o długości minimum 3m. I taki kabel nazwany Oculus Link jest w zestawie. Sęk w tym że jest to kabel USB C - USB C ale mój desktop nie ma wejścia USB C. 

 

Przeszukałem pół internetu w poszukiwaniu adapterów, długich kabli, hubów i innych rozwiązań aby podłączyć OQ do kompa. I powoli zaczynam tracić nerwy. Adaptery nie wspierają standardu 3.0, kable są zawsze krotsze niż 3m, huby podłącza się właśnie przez USB C itd. 

 

Proszę niech ktoś wymyśli coś mądrego aby podpiąć kabel USB C do kompa bez USB C. 

 

Z góry dziękuję za pomysły :)

 

 

  • Rekomendowana odpowiedź
mstr
komentarz
komentarz

Oczywiście można kupić nową płytę główną która posiada usb-c, ale jest to chyba zły pomysł ;) Tutaj jest pierwsze ogłoszenie z adapterem USB 3.0 - USB C 3.0 https://allegro.pl/oferta/adapter-przejsciowka-usb3-0-usb-c-typc-3-1-kabel-8897942915
gdzie ty niby szukałeś takich adapterów? Przecież jest masa takich!

  • Dobra wypowiedź 1
Ubiqliteuss
komentarz
komentarz

No żartujesz jak to znalazłeś? Co ja wpisywałem że tego nie wykopałem? 

Ja już szukałem karty na pcie z portem usb c!

Dzięki! Zamawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.