x-kom hosting

Z jakiej przeglądarki korzystasz?

Z jakiej przeglądarki korzystasz?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz poniżej

    • Firefox
      4
    • Chrome
      5
    • Opera
      0
    • Edge (chromium)
      0
    • Edge (EDGEHTML)
      0
    • Opera GX
      2
    • Brave
      0
    • Internet Explorer
      0
    • Safari
      0
    • Inna (nazwę napisałem w komentarzu)
      0
    • Inna
      0


mstr
utworzono
utworzono

A jestem ciekaw z jakiej przeglądarki korzystacie. :D

Niebieska
komentarz
komentarz

Aktualnie korzystam z 64bitowego Chrome :P

mstr
komentarz
komentarz

Ja tez kiedyś byłem fanem Chrome i używałem go przez dłuższy czas. Rok temu przeniosłem się na Brave ze względu na dobre tarcze o wbudowany adblock a teraz korzystam z firefox i myślę że to nigdy się nie zmieni. W porównaniu do starego firefoxa z przed 6 lat to teraz jest responsywny i szybki a przede wszystkim przy 4 otwartych kartach wraz z youtube w tle zabiera tylko 700mb ramu :). Posiada zabezpieczenia przed śledzeniem oraz nie należy do przepotężnego google które zbiera dane o wszystkim :)

Niebieska
komentarz
komentarz

Ja wcześniej używałam Operę z silnikiem Presto i bardzo ją lubiłam, niestety przestali ją rozwijać i przeniosłam się na chrome. 

mstr
komentarz
komentarz

Ja niestety nie miałem okazji zobaczyć Netscape Navigatora w akcji bo dosyć młody jestem. Pamiętam jak na starym komputerze rodzice instalowali różne programy a wraz z nimi zezwalali na instalację google chrome a później prosili żebym go odinstalował. To były czasy :P

Niebieska
komentarz
komentarz

Netscape Navigatora miałam na swoim starym pracowym kompie z win 98 :D Dobre przeglądarka.

mstr
komentarz
komentarz

Ja go niestety widziałem tylko na obrazkach w wikipedii :lol2:

Niebieska
komentarz
komentarz

Gdzieś mam screeny z niego, jak znajdę to podrzucę. 

mstr
komentarz
komentarz

eeee tam, nie trzeba

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.