x-kom hosting

Ataki DDOS na serwer dedykowany w ovh.pl

lodomir1973
utworzono
utworzono

Cześć przychodzę z takim zapytaniem jak się można bronić przed atakami DDOS mam najlpszy serwer dedykowany na ovh.pl a dostaje tak potężne Ataki że sami support się dziwią. Zastanawiałem się czy nie dodać jeszcze 1 dedyka pod 2 IP ale tak żeby z tego głownego IP serwera bronił te 2IP z 2dedyka Nie wiem czy to by pomogło i nie wiem też jak to było by można zrobić :/ Ktoś coś może jakieś rady?

Gość
komentarz
komentarz

?

 

ta, a zupa była za słona.

nie masz szans bo jak dojdzie do Ciebie to już jest za późno :P za mały jesteś aby ktoś Cię przed Tym obronił. Komuś podpadłeś i tyle, teraz za pare dolców można taki atak zrobić że możesz się nie pozbierać przez łądnych pare godzin.

Jedynie co można zrobić to na brzegu ustawić BH ale niestety nie masz routera brzegowego tylko samo IP,

 

Samemu nic nie zrobisz, możesz mieć 500IP (swoją drogą jak chcesz mogę Ci je wydzierżawić) ale i tak VMka się ubije...  Nie wiem co Ty tam masz za serwer ale albo kogoś wkurzyłeś i nie da Ci spokoju, albo któryś z Twoich userów coś narozrabiał i to jest odwet. Na szybko i w miarę bezboleśnie to zmienić na trochę IP i sprawdzić czy DDOS wróci.

 

PS. Co to znaczy 'potężny' atak? Ile pakietów?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.