x-kom hosting

Wysoki PING.

DannyM
komentarz
komentarz

Jeśli do poniedziałku nic się nie zmieni to samemu przesunę antenę żeby przerwało połączenie i wtedy technik przyjedzie.

gavron7
komentarz
komentarz

I patrz mu na laptopa :)

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

DannyM
komentarz
komentarz

@gavron7
Wiem że to może mało istotne ale dzisiaj rano podczas gierki w coda
ping wahał się od 60-90 uważam że to postęp, pewnie wieczorem będzie gorzej ale czy to może mieć jakieś znaczenie jeśli chodzi o rozwiązanie mojego problemu?
 

gavron7
komentarz
komentarz

Nadal bez jakiegoś zdjęcia z konfiguracji anteny to wróżenie z fusów. Może to świadczyć o:
- duxym obciążenie bazy
- słabej widoczności
- kiepskim dosyle do bazy

To tyle jeśli chodzi o bazę, sądzę że nie mają problemów dalej bo nie byłbyś jedynym który zgłasza

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

DannyM
komentarz
komentarz

Dzisiaj w nocy miałem dosłownie przez ułamek sekundy ping 52ms to świetny wynik, średnio było około 80ms.
Czyli niski ping jest w jakiś sposób możliwy.

gavron7
komentarz
komentarz

Nie wiem czy jest się czym chwalić ja mam na radiu 20 max do gdzieś tam. Do google mam max 8.

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

DannyM
komentarz
komentarz

Kiedyś miałem 60max w każdej grze i w sumie wystarczyło, może z czasem jeszcze się poprawi.
ogólnie to gość mówił że spróbuje mnie dać na inną linię czy inne pasmo. Nie wiem czy to zrobił.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.