x-kom hosting

Kupno nowego telefonu

dzikipawian
utworzono
utworzono

Szukam telefonu po prostu najlepszego jaki jest. Myślałem nad one plus 8 pro i też ip 11 pro chyba najbardziej kompletne telefony dostępne teraz szybkie i dopracowane . Samsung odpada przez zjebane procesory na eu, huawei brak googla, lg, sony nic ciekawego nie mają więc między tymi dwoma jest pojedynek. Który bd lepszy(nigdy nie miałem IP i jak wygląda przesiadka z androida na iosa?) jakie wady mają obydwa? OP mają problemy z zielonymi ekranami na pewno a IP nie wiem. 

mstr
komentarz
komentarz

nie bierz iphone jak nie masz macbooka bo tylko przepłaczasz. W Apple chodzi o ekosystem i łączenie między np. macbookiem a iphonem więc jeżeli nie masz innych peryferii apple to nie kupuj ip. Myślę że ten one plus będzie ok.

dzikipawian
komentarz
komentarz

Orientujesz się może jak wygląda sprawa z tymi "zielonymi" ekranami w OP i jak jest z gwarancją/wymianą? I jakie inne wady ma ewentualnie? A jeżeli jednak kupiłbym IP to jak wygląda przesiadka na iosa, ponieważ strasznie mnie kusi aby go kupić bo jest to jednak b.dobry telefon cała optymalizacja IP jest rewelacyjna, czas pracy na baterii też jest b.dobry i cena jest taka sama na np xkomie  jak OP8pro. Ty jaki masz telefon teraz jak można wiedzieć?

mstr
komentarz
komentarz

Nigdy nie korzystałem ani z iphone ani z one plus, ale napisałem tylko to co wiem bo interesuję się bardziej komputerami niż smartfonami. Co do marki OP to nie mam totalnie wiadomości, ale wiem że iphony czasami mają problemy z łączeniem się do innych urządzeń np. na androidzie. Naprawy róznych rzeczy od Apple też są drogie. Jeżeli interesuję cię przesiadka na ios to możesz jak najbardziej, ale ja uważam że jeżeli nie masz innych sprzętów od apple i nie wykorzystasz ich ekosystemu w pełni to przepłacisz sporo pieniędzy. Obecnie posiadam mocno średniego Samsung galaxy J7 2019, ale z telefonu korzystam do dzwonienia i przeglądania fb wieczorem więc mi taki wystarczy. Ogólnie to mam dosyć spore zaufanie do Samsung i jeżeli chodzi o telefony to zawsze rozpatrzę ich propozycję.

markoo26
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o exynosy w samsungach to one sie bardziej nagrzewają a różnoca pomiędzy szybkości jest nie widoczna. Ja bym ci polecił też xiaomi mi 10 pro, bardzo dobry telefon ale zrozumiem jezeli nie masz sentymentu do tej marki. Z tych dwoch co napisaleś wybralbym iphona poniewaz bedzie wspierany przez 4/5 lat wiec jest pewnosc ze nie bedzie sie zacinal albo slabo chodzil. Nie koniecznie musisz miec macbooka albo maca. Jeżeli chodzi o oneplusa to jest to cholernie dobry telefon ale nie wiem jak sprawa bedzie wyglądac za 4 lata. (jak by co ja bym wybral iphona) 

 

ps. nie jestem fanboyem apple po prostu jesten geekiem technologicznym

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.