x-kom hosting

Brak sterowników do laptopa dla WIN 7... (LENOVO IdeaPad S340-15IWL)

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
Kasia K.
utworzono
utworzono

Cześć ! Mam nadzieję, że do odpowiedniego działu trafiłam, jeśli nie to przepraszam. Sprawę mam taką ..... Chcę kupić nowego laptopa : LENOVO IdeaPad S340-15IWL i7-8565U 8GB 512GB SSD GF-MX250 DOS, ale przed zakupieniem chcę pobrać na stary laptop wszystkie sterowniki do WIN 7 do nowego sprzętu, ponieważ od kilku ładnych lat używam ten system i nie chcę się przenosić do WIN 10 bo znajomy mi powiedział, że to jest straszny zamulacz i lepiej jest siedzieć na WIN 7 ..... I tutaj chyba się zrobił problem, ponieważ na stronie producenta Lenovo po wpisaniu danych laptopa , do którego potrzebuję sterowniki, to w wyborze systemu widnieje tylko WIN 10 i są tylko sterowniki pod ten system .... Czy dla tego laptopa nie ma sterowników dla WIN 7 ? Co robić, czy w takim układzie mam tylko jedno wyjście, a mianowicie przeniesienie się na WIN 10 ? Jeśli tak, to jak to jest, ta dziesiątka to naprawdę jest taki zamulacz ? Czy można na nim stabilnie pracować z programami, które są bardzo wymagające ? Proszę was bardzo o poradę bo mam mętlik w głowie :( ......

  • Rekomendowana odpowiedź
Niebieska
komentarz
komentarz

10 nie  będzie zamulacz na tym lapku. Skoro producent nie dał sterowników dla windowsa 7 przy tym laptopie oznacza to, że nie został on stworzony pod 7. Zainstalować go możesz, ale nikt Ci nie da gwarancji, że będzie Ci dobrze działać i Windows znajdzie sterowniki. 

  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

@Kasia K Ja kiedyś chciałem zrobić tak samo, czyli zainstalować Windows 7 na nowym laptopie, ale już na etapie instalacji systemu były problemy... Chodzi właśnie o to, że nie ma sterowników dedykowanych pod starszy system (ewentualnie trzeba by dużo się na kombinować). Windows 10 daje radę.

  • Super 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Dzięki i wzajemnie, udanego weekendu :piwko:

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.