x-kom hosting

Problem z monitorem Prosze o Pomoc

luqq
utworzono
utworzono

Witam

Niedawno zakupilem monitor Samsung 710N Syncmaster LCD.

Od poczatku sa z nim problemy.

Sformatowalem kompa by powitac nowy monitor a po wgrywaniu sterownikow on ciagle niechce mi wchodzic do windowsa !!!

Pokazuje sie napisa Windows Xp i laduje sie ale dalej juz niewchodzi do pulpitu tylko zostaje czarny ekran a po chwili sie wylacza w sumie przestaje dzialac - lampka mruga na monitorze.

Zmienialem sterowniki z 20 razy ... 40,72 , 44.03 , 45.23 ,52.16 wszystkie najlepsze pod GF 4 Ti 4200...

Dodam ze na tym kompie chodzil mi monitorek i chodzi zwykly Samsung ktory ma z 5 lat i ladnie sie trzyma , chcialem czegos nowego i mam tylko same nerwy ... :evil:

Plytka ze sterownikami niewspolgra ... !! wchodze wybieram windowsa jaki model monitora i wyskakuje error- czytalem ze wiele osob tak ma.

Nie wiem co robic komputer oczywiscie chodzi tylko bez sterownikow grafiki co jest chyba wiadomo istotne... dla gier, filmow dvd ktorych niemozna ogladac bez sterow.. co tu tlumaczyc wiadomo chyba.

Poprostu po zainstalowanych sterownikach niechce wejsc na pulpit wtedy bym dostosowal rozdzielczosc i odswiezanie a tu h..

Ciagle wgrywam i ciagle to samo albo mam czarny ekran i musze robic restart albo sprawdza mi dysk - po samorecznym zrestartowaniu i niewchodzi dalej tylko robi sie matrix... kreski wszedzie i zwis...

Co ja mam z tym zrobic??

z 5 formatow , instalowanie odinstalowywanie sterownikow 150razy , tyle samo restartow ile mozna :|

cos musi byc z monitorem komp wszystko gra , aha nawet jak probuje instalowac xp pro z sp2 to juz przy odliczaniu czasu gdy wgrywa jakies sterowniki ekranowe gdy obraz znika i sie po chwili pojawia tak jest 3 razy to on wtedy wisi ... a windows jest dobry nowy !

Probowalem REfreshlock by sie odpalal z rodzielczosci 800x600 odrazu bo moze niedaje rady ze sterami na poczatku z 640x ale nic to samo... i ciagle musze wchodzic do " poprzedniej dobrej konfiguracji" i usuwac znow stery i tak w kolko : /.

Cos z monitorem ? czy jaka holera pomozcie

Pozdrawiam

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

Tak to jest z monitorami lcd za 600zl sproboj nie wgrywac zadnych sterow do monitora lub niemęcz się poprostu oddaj monitor na gwarancje mozliwe ze jest wadliwy.

luqq
komentarz
komentarz

:/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.