x-kom hosting

Pomoc Sieci / Proxy

Grunwaldzki
utworzono
utworzono

Dzien dobry. Słyszałem, że musiałbym sobie kupić jakiś router dobry żeby w jego ustawieniach jakoś przekierować porty, z jeszcze innego źródła dowiedziałem się żeby na Linuxie zrobić symulacje kart sieciowych i odpalić każda grę na innym IP, tylko czy mi adresy się przypiszą. Gram w diablo 2, chcę  odpalić  więcej kopii gry. A serwer batletnet umożliwia jednemu cdkeyowi z danym ip na utworzenie 20 gier na godzinę. A jeśli zrobię więcej mam bana na jakiś czas lub kilka dni. W internecie o proxy dla diablo 2 jest parę tematów. A VPN nie można używać bo za to jest ban na miesiąc. A te proxy umożliwiają obejście tych zabezpieczeń. Więc bym potrzebował pomocy w skonfiguracji obejścia zabezpieczenia serwera Battletnet, żebym mógł 8 gier odpalić i uruchamiać gry bez limitów narzuconych przez serwer d2. Odwdzięczę się za pomoc.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Chyba dużo się naczytałeś, bo samemu takie głupoty to ciężko wymyśleć... :P

 

1. proxy daje ci w nagłówkach informacje że jest to połączenie proxy więc nawet dziecko w przedszkolu wie że używasz/nieużywasz proxy

2.vpn - absolutnie to co czytałeś to bzdury, nie ma szans namierzenia że to vpn. Chyba że używasz ogólnodostępnych vpnów albo takiego który 'skacze' pomiędzy krajami np. to wtedy tak, od razu widać że używasz vpn

 

A teraz na spokojnie bez emocji napisz jeszcze raz co chcesz osiągnąć. Bo najpierw piszesz że pozwalają na 20 gier a później że chcesz tylko 8.

A ja jestem prosty chłopak - chodziłem trochę do szkoły, co prawda w czasach kiedy Cię w planach pewnie nawet nie było, ale nauczyli mnie że 8<20 więc jak na moje oko to coś nie tak....

 

 

i jeszcze jedno - mówimy o proxy/vpn'ach w kontekscie gier, a nie ukrywania się przed organami ścigania, bo jeśli to drugie to od razu Ci powiem że nie ukryjesz się - już wielokrotnie o tym pisałem dlaczego

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.