x-kom hosting

Problem z kontem Interia pod Windows Live Mail 2012

elig
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

Od dwóch dni mam problem z kontami na Interii. Nie mogę wysyłać poczty ani odbierać. Korzystam z Windowsa Live Mail 2012 na systemie Win10 Home. 

Nic w ustawieniach nie zmieniałem. Konta skonfigurowane poprawnie. Na jednym koncie pojawia się informacja: Spróbuj zaktualizować listę folderów oraz Błąd 0x800CCC0F. Wyłączałem ochronę antywirusową i ochronę Windowsa ale nic nie pomaga. Przyznam , że nie bardzo wiem o co chodzi z tą aktualizacją folderów. Oba konta to konta IMAP.

Z kolei konta na WP działają. 

Zastanawiam się czy Windows Live Mail 2012 jest dobrym rozwiązaniem na Win10 ale jestem przyzwyczajony do szaty graficznej. 

Byłbym wdzięczny za pomoc. 

Gość
komentarz
komentarz

No to zrób to co jest napisane zaktualizuj listę folderów konta imap jak to nie pomoże to wtedy poproszę pomóc może będzie nowy komunikat.

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

elig
komentarz
komentarz

Nie bardzo wiem jak dokonać tej aktualizacji folderów. :-(

Gość
komentarz
komentarz

na ja tym bardziej nie mam takich dziwnych aplikacji więc Ci nie pomogę. Natomiast przypuszczalnie nie ściągasz w ogóle folderów żadnych i dlatego Ci to nie działa...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.