x-kom hosting

Avast - opinie o programie

�eviler
utworzono
utworzono (edytowane)

Od dłuższego czasu używam antywirusa Avast. Jak dotąd jestem zadowolony, bo nie miałem z nim żadnych problemów. Jakie są wasze opinie na temat tego programu?

Edytowane przez naekana
temat przeniesiony

jurek776
komentarz
komentarz

Ja też go używam i podzielam Twoją opinie.

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Avast, jak dla mnie to wielka jedna dziura przepuszczająca wirusy i pokazująca fałszywe alarmy.

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Mi czarnomagicznie spowalnia uruchamiania komputera :), dlatego zadowalam się samym ZoneAlarmem.

roman_13
komentarz
komentarz

Faktycznie, fałszywe alarmy się zdarzają ;) Ale jeszcze mi się nie zdarzyło żeby coś przepuścił :D I mi przynajmniej nie zamula kompa aż tak bardzo, jak niektóre

Lucas_21
komentarz
komentarz

Mam pytanie. Co się robi z plikami w kwarantannie jak już pisze -- bez wirusów-- ??? Daje przywróć i pisze, że przywracanie się powiodło, ale pika nadl jest w kwarantannie. I co znim można go usunąć czy co się z nim robi ???

I jeszcze jedno. Jak długo plik jest odwirusowywany w kwarantannie ???

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Jeżeli przywróciłeś plik z kwarantanny i masz go na dysku, to z kwarantanny go usuwasz, bo po co on ma tam być/ :)

localh0st
komentarz
komentarz

Głupi, brzydki, nieczytelny i psuje. Nie wiem jak można go używać, kupa syfu w nim, niezrozumiałe podublowane opcje. Nie ma nawet podskoku do KIS 6.

bingo
komentarz
komentarz

U mnie spisuje się całkiem nieźle...

BTW: A jakiego firewall'a używacie?

Platix
komentarz
komentarz

Avasta mam ... żałuję -.-

zmienię...

kwiatuszek
komentarz
komentarz

Mi np ciągle wykrywa jakieś wirusy :D ogólnie ok myślę :) już kilka siedzi w kwarantannie i niech siedzi:)

stawar12
komentarz
komentarz

słabo chroni system poza tym spowalnia starsze kompy. Lepszy nod32.:)

Alherein
komentarz
komentarz

Bardzo dobry program, sam się aktualizuje, nie ma z nim problemów. Polecam ;)

Artur
komentarz
komentarz

ja również mam Avasta i jest spoko ;)

ostatnio skanowałem dyski i miałem 19 wirusów :blink:

  • 2 tygodnie później...
8Wojtas6
komentarz
komentarz

Ja jestem bardzo zadowolny z avasta. Miałem zainstalowanego Noda32 ale go usunąłem bo uważam, że avast jest skuteczniejszy, ogólnie lepszy i co najwazniejsze wykryje każdego wirusa.

Chuck Norris
komentarz
komentarz

Avast zamula komputer i niewykrywa dużej gromadki wirusów ja polecam Noda32.

Spicy99
komentarz
komentarz

Avast to przeciętny program.Czego można się spodziewać od darmowego programu.

Najlepszy jest G-data antivirus :) Często na pierwszych miejscach rankingów skuteczności. Ma dwa skanery w tym jeden KAspersky'ego przy czym wcale nie zamula kopa bardziej niż inne w podobnej klasie.Aktualizuje się czasem częściej niż co godzine! Używałem go przez kilka lat z przerwami (zmieniające się seriale <_< :/ ) i spisywał się świtnie obecnie go nie używam bo znów zmienili klucz...

Bar33t
komentarz
komentarz

Uzywalem avasta dosyc dlugo, dopoki nie zostal update'owany do v4.8. Od tamtego czasu zaczely sie problemy: falszywe alarmy, zamulanie kompa itd. Ogolnie nie polecam.

  • 2 tygodnie później...
tomek1081
komentarz
komentarz

A ja lubię avasta, ale od jakiegoś czasu mnie wkurza(mało powiedziane), gdy skanuje katalog windows/inf,> zawiesza się, następnie nic nie działa myszka klawiatura nie reagują, > reset > plik system jest uszkodzony,.........> system sie nie wczytuje = 1 format/ 48h(były by 4 ale mi sie nie chce tak dużo formatów robić). Czae zadziała jeszcze chkdsk z konsoli odzyskiwania, ale nie wiele to daje bo system chodzi wolniej niż na amd 750.

Kaspersky, wystarczyło zainstalować, a system sie uszkodził.

czy ktoś wie dlaczego się tak dzieje?

dysk sprawdzałem seatolem z dos-a i jest sprawny, nie dawno był zerowany.

Sean
komentarz
komentarz
Avast zamula komputer i niewykrywa dużej gromadki wirusów ja polecam Noda32.

Tu się z tobą nie zgodzę :) też używam avasta może nie jest to najlepszy antywir jeżeli chodzi o wykrywanie wirusów (wystarczająco) , ale za to jest to jednym z nielicznych który tak w małym stopniu obciąża system ... chyba że coś się samemu namieszało :P

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Dla tych co uważają że avast jest dobry sprawdźcie kompa tym http://mks.com.pl/skaner/

Gość
komentarz
komentarz

Avast jest dziurawy jak sito. Jeżeli wszyscy jego zwolennicy uważają, że nie mają wirusów, to nie wiedzą tak na prawdę co ten program poprzepuszczał. Używałem Avasta i instalowałem go innym do momentu pierwszej poważnej awarii kompów, po której pozostawał tylko reinstal systemu. Proponuję zamiast avasta zainstalować darmowego AVG. Jest on na pewno lepszy od avasta.

kamilze
komentarz
komentarz

A ja proponuje Avire Antivir , albo wlasnie AVG.

nec170v
komentarz
komentarz

czytacie komputer swiat ?

tam był spis 10 najlepszych antivirusów

avasta nie było

i mnie to nie dziwi ;/

PS. nawet w deamonie toolsie wykrywa wirusa ;/

Kris220
komentarz
komentarz

I jakie antywirusy miały pierwsze 3 miejsca w Komputer świat?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.