x-kom hosting

Internet radiowy

Rafał-85
utworzono
utworzono

Mam internet radiowy i dużo problemów z nim, ale to długa historia, serwisant netu doszedł do wniosku że to coś nie tak z moim kompem, bo wymienił już kartę radiową, przewód oraz konwerter przy antenie, a połączenie z netem i tak jest zrywane na kilka sekund i potem nawiązywane ponownie. Jest kilka koncepcji, np: wadliwy zasilacz który podaje za niskie napięcie na gniazdo karty radiowej, która ma duże zapotrzebowania energetyczne; lub coś nie tak z płytą główną. Co o tym myślicie? W związku z tym nasunął mi się pomysł aby podłączyć tego neta radiowego za pomocą USB. jakiego typu urządzenie powinienem nabyć(możecie dla ułatwienia podać konkretne modele), aby to było możliwe, jaki jest jego koszt? Dodam tylko że ze strony dostawcy netu jest wszystko ok, bo inny klient który bierze sygnał z tej samej anteny ma wszystko ok.

Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję wszystkim.

ps: po wymianie zasilacza nie ma żadnych zmian. teraz tylko płyta główna do reklamacji a potem tylko zerwanie umowy i przejście (o zgrozo) na neostrade. LUDZIE POMÓŻCIE

bizon11
komentarz
komentarz

Co do radiówki to często się zrywają połączenia fakt :) Ale jak sąsiad ma ok no to u ciebie też powinno być GIT :)

Z tego co wiem to firma Thanko produkuje takie cacko ale jest to chyba dostępne tylko w Japonii :/

Może ktoś inny wie coś na ten temat :)

A może po prostu wymień kartę radiową na jakąś lepsza - droższą ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.