x-kom hosting

Problem z Vegasem 13/14/15

Kryzix1
utworzono
utworzono (edytowane)

Próbowałem już wszystkiego co znalazłem w internecie i nadal nie działa, cracki, ani legalne nie działają. Dodam jeszcze, że reinstalowałem directaX, net framework, c++ nawet jave xd  i nawet formata robiłem raz jeszcze, nic nie zadziałało.

Bez tytułu.png

Edytowane przez Kryzix1

Anawa
komentarz
komentarz

To masz wersję VEGAS 13, 14 i 15? Wszystkie oryginalne?

Kryzix1
komentarz
komentarz

14 oryginalną, a jak pisałem cracki też sprawdzałem i wszystko przy instalacji wywala

Ale no czy oryginał czy nie to ciul, ja chce żeby mi ogólnie działało.

Anawa
komentarz
komentarz

Zrób reinstalację Microsoft Visual C++ Redistributable (x64 / x86).

 

Możesz też to spróbować zrobić:

Cytuj

Do (windows + r) and type "services. msc " and find "Windows Modules Installer" (this is from Bruizeh's post above). Right click it and press start.

 

Potem instalujesz Sony Vegas "jako administrator" (prawy przycisk myszy i "Uruchom jako administrator")

Kryzix1
komentarz
komentarz

nie wiem czy tak powinno być, ale napewno nie, ponieważ nie mam Windows Modules Installer w usługach lol

Niebieska
komentarz
komentarz

A system oryginalny czy z witaminką? 

Kryzix1
komentarz
komentarz

System mam z tego darmowego przejścia z win 7 na 10, żadnej licencji wpisywać nie musiałem, pobrane ze stronki microsofta wiec raczej dobry 

Ale jakby to było przez to, to mam kodzik na win 10 pro (tak kupiony) 

Ale mi nie był potrzebny to dziewczynie go oddałem.

Podejrzewam, że źle sie zainstalował, niekompletnie. Raz jeszcze sformatuje, tylko tym razem zrobię to bezpośrednio z PC, nie pendrive.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.