x-kom hosting

Komputer do grania 3000-3300zł

krzysiu24
utworzono
utworzono

Cześć przygotowuje się do zakupu komputera do grania,oglądania filmów oraz przeglądania internetu,mój przedział budżetowy to 3000-3300zl.Chialbym aby był jak najwydajniejszy,dalo by rade w tej cenie złożyć cos na ryzemie 3600?

Fajnie by było gdyby był jakiś akcent RGB.

Prosiłbym również o polecenie jakiegoś monitora niedrogiego który zakupię w późniejszym czasie.

krzysiu24
komentarz
komentarz

A gdyby zrezygnować z RGB to jaka obudowa i chłodzenie w tym przedziale?bo podejrzewam ze reszta podzespołów się nie zmieni.

Przeglądając podobne tematy wpadł mi w oko ten koszyk https://proline.pl/koszyk/b52e2a48

Moze użytkownik @UnnamedPlayer się wypowie również?

 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Poza obudową i lepszym coolerem to i tak to samo.

 

Z dopłatą 100zł 1600AF z RX 5600XT z dobrym chłodzeniem https://proline.pl/koszyk/cc843bf6

krzysiu24
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer Wolałbym zostać przy Ryzenie 3600 nie zależy mi na tym rgb,ważne aby było wydajnie.Wyżej wkleiłem koszyk który znalazłem w podobnym temacie i cenie.Lepszym chlodzeniem niż boxowe tez bym nie pogardził.

KillaHill
komentarz
komentarz

Jest spoko. Możesz dać Fortisa, możesz dorzucić do MSI B450A-PRO MAX, GPU w wersji Gaming z lepszym chłodzeniem 

krzysiu24
komentarz
komentarz (edytowane)
14 minut temu, KillaHill napisał:

Jest spoko. Możesz dać Fortisa, możesz dorzucić do MSI B450A-PRO MAX, GPU w wersji Gaming z lepszym chłodzeniem 

Ogarniesz dokładny koszyk i dorzuć tam Windowsa 10.Jak jest jakiś kod rabatowy to tez chętnie przygarnę.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Z kodem PROPRO montaż jest za 50zł.

krzysiu24
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer @KillaHillProsiłbym o dokładny koszyk gdyż nie chcę czegoś pomieszać,a dziś chciałbym złożyć zamówienie.

bez monitora

Za to z Windowsem 10

 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Z systemem i lepszym chłodzeniem, https://proline.pl/koszyk/ca5feee1 jak wpiszesz kod PROPRO to cena spadnie do 4000zł.

krzysiu24
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer o aktualizację biosu dla tej płyty jest potrzebna bo w niektórych tematach widziałem że pisaliście aby poprosić ich o aktualizacje biosu.

KillaHill
komentarz
komentarz

Można się przypomnieć w sklepie w którym będzie się brać ale raczej jest z marszu już bios który 3600 obsłuży. 

krzysiu24
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer a jaki monitor byś polecił do tego zestawu?kompa juz zamówiłem i jest w trakcie montażu ale po wypłacie chciałbym jeszcze monitor kupić,tylko aby nie miał zakrzywionego ekranu. Cena tak do 1000zł.

krzysiu24
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer ten AOC oglądałem i czytałem recenzję i ma problem z niedoświetleniem i martwym pikselem,a ten LG trochę za duzy jak na moje warunki.jest coś jeszcze do polecenia?

KillaHill
komentarz
komentarz

Z monitorem do 1000 zł a nawet i za więcej zawsze jest loteria z podświetleniem a martwy piksel, to naprawdę pech i tyle.

Ludzie odsyłają czasami monitory po kilka razy, żeby trafić na lepszą sztukę.

 

Nie znajdziesz tutaj jednego, jedynego pewniaka. Starałbym się wcisnąć tego LG

 

 

krzysiu24
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer @KillaHill chciałem podziękować wam za pomoc w wyborze sprzętu.

  • 1 miesiąc później...
krzysiu24
komentarz
komentarz

Cześć nie zakładam kolejnego tematu żeby nie zaśmiecać forum dlatego piszę w tym wątku.

Chciałbym dołożyć drugi  dysk ssd do swojego komputera,dlatego proszę o poradę jaki mogę kupić aby bylo wszystko ok i czy montaż dysku samemu jest trudny? niechciałbym czegoś uszkodzić np płyty głównej,najgorsze według mnie to podpięcie kabli pod dysk i płytę główną.

Mój sprzęt to zakupiony z polecenia z tego wątku https://proline.pl/koszyk/ca5feee1

krzysiu24
komentarz
komentarz

Mam nadzieje ze niczego nie popsuje przy montażu dysku.

krzysiu24
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o slot ultra m2 to ciężko będzie się do niego dostać bo chlodzenie procka i karta graficzna zostawiają mało miejsca.

krzysiu24
komentarz
komentarz

Mogę prosić o pomoc?

Sobiepan
komentarz
komentarz

pokaż zdjęcie jak to tam jest ułożone

KillaHill
komentarz
komentarz

Przecież grafikę możesz wyjąć na czas montażu. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.