x-kom hosting

"Z tym plikiem nie jest skojarzona aplikacja umożliwiająca wykonanie tej akcji"

Francuzz69
utworzono
utworzono

Dzień dobry, mam problem z windowsem 10, mianowicie dzisiaj przestał działać pasek zadań oraz przestały działać np aplikacja do odtwarzania zdjęć, win rar, a gdy chciałem włączyć aplikację "uzyskaj pomoc" to wyskoczył mi błąd "Z tym plikiem nie jest skojarzona aplikacja umożliwiająca otworzenie aplikacji..." Mam wrażenie jakby wszystkie aplikacje windowsa przestały działać.
Z góry dziękuje za pomoc.

ScreenShot_20200706114607.png.bfc7d6ec87d33622823d5c118049fd97.png

Niebieska
komentarz
komentarz

System oryginalny czy z witaminką? 

Francuzz69
komentarz
komentarz

Orginalny

 

eryk93
komentarz
komentarz

A system Aktywowany?

Francuzz69
komentarz
komentarz

Aktywowany, aktualnie zastanawiam się nad formatem będzie dużo prościej i szybciej.

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz

Tam jest jakiś survey dodany który przekierowuje pomoc windowsa...Przeskanuj komputer malwarebytes antimalware i wywal wszystko co znajdzie. Zrestartuj kompa i próbuj ponownie skorzystać z narzędzi które nie działają...

 

Francuzz69
komentarz
komentarz

Probowałem już tego, to jest coś z windowsem. Wczoraj mi co chwile wywałało blue screena.

Niebieska
komentarz
komentarz

W Trybie Awaryjnym też tak masz? 

Pan Jabłko
komentarz
komentarz

Masz punkt przywracania przed wystąpienia problemów? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.