x-kom hosting

Pomoc w kupnie fotelu

desspo
utworzono
utworzono

Witam potrzebuje pomocy w wyborze krzesła /fotelu
Mam 170 wzrostu koło 80 kilo wagi
Problem jest taki że jest parę sklepów u mnie w mieście a wybór w nich mały prawie wcale
Jedyny sensowny fotel jaki znalazłem to
Krzesło gamingowe LAMDRUP z jysk
A w mediaexpert sa takie
Fotel Q-SMART Cobra X1 Pro
Fotel DIABLO CHAIRS X-One 2.0 Kids Czarno-biały
Fotel TRUST GXT 706 Rona Czarno-czerwony
Znalazłem takie modele na morele
Fotel HUZARO Force 7.5/7.3/6.0
Mogłem sprawdzić tylko ten z jysk fotel
Szukam fotelu do 600zl
Wiem ze wszystkie te fotele to chińczyki
Który z nich będzie najlepszy?
Inne propozycje mile widziane
Pozdrawiam

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć

 

2 godziny temu, desspo napisał:

Mogłem sprawdzić tylko ten z jysk fotel

I jak oceniasz ten fotel z Jysk-a?

 

Prawdę mówiąc, najlepiej właśnie samemu przetestować dany fotel, bo tak to przez internet niejako kupuję się "kota w worku", ponieważ nie wiesz, czy będzie dany fotel w 100% pasował pod Twoją budowę ciała itd.

desspo
komentarz
komentarz

Powiem tak ten na wystawie jest strasznie twardy dla mnie za twardy ale prawdopodobnie dzisiaj będę koło jyska przechodził to sprawdzę jeszcze billum, dallmas, SKODSBORG, TJELE

Oczywiście jak będą na wystawie bo w sklepie są dostępne

Najbardziej podoba mi się ten skodsborg ale czy będzie wygodny to się dopiero okaże 

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Tak, najlepiej właśnie przetestować, bo sam widzisz, że niektóre fotele są twardsze, a inne bardziej miękkie (czy też jeszcze inne różnice mają).

 

 

desspo
komentarz
komentarz

Byłem i przymierzyłem się do krzeseł i najwygodniejsze dla mnie było takie
Krzesło biurowe SKODSBORG i te kupiłem
jedyny problem z nim to jak na razie taki że brakuje mu jakieś podpórki na dole pleców ale mi to zbytnio nie przeszkadza
krzesło szybko się składa a jak wygląda przy dłuższym użytkowaniu to jeszcze nie wiem

Anawa
komentarz
komentarz
10 godzin temu, desspo napisał:

jedyny problem z nim to jak na razie taki że brakuje mu jakieś podpórki na dole pleców ale mi to zbytnio nie przeszkadza

Wydaje mi się, że sposobem na to może być specjalna poduszka albo podpórka pod odcinek lędźwiowy pleców.

desspo
komentarz
komentarz

to podpórkę będę kombinował albo z poduszki jakieś albo coś innego wymyśli się

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.