x-kom hosting

Problem z Rtx 2060 msi gaming x

Senik
utworzono
utworzono

Cześć mam problem otóz,po około 40 min grania w jakąkolwiek grę wentylatory na mojej karcie włączają się na 100% i obraz z monitora się wyłącza (brak sygnału) jeśli przeglądam internet tak się nie dzieje.

 

Wilkołak1985
komentarz
komentarz

jaka temperatura karty? Daj screen z hwinfo

Senik
komentarz
komentarz

Problem jest chyba zażegnany,pobawiłem się trochę krzywymi,i teraz nawet po 3 godzinach gry wentylatory karty nie włączają się na 100%

  • 2 tygodnie później...
Senik
komentarz
komentarz
Dnia 1.07.2020 o 12:29, Wilkołak1985 napisał:

jaka temperatura karty? Daj screen z hwinfo

Problem powrócił,specjalnie posiedziałem dłużej przy kompie tak z 2,5 godziny i kartą włączyła wentylatory na 100% obraz się wyłączył jednak pozostałe części komputera działały tak samo jak było słychać muzykę odpaloną na spotify.

  • 5 miesięcy później...
krystianekk
komentarz
komentarz

Witam mam ten sam problem od pol roku.. szukam po necie i nigdzie nic nie pisze czy ktoś to rozwiazal.. 

Podczas grania wentylatory od gpu na maxa się zalaczaja,wszystko w tle słychać i jest czarny obraz brak sygnału .

Występuje to albo Raz na kilkanaście dni albo kilka razy dziennie 

ahaed
komentarz
komentarz

Pozostałe komponenty komputera?

Jaka obudowa oraz ile wentylatorów i w jakim miejscu są zamontowane?

Screen z HWInfo z temperaturami.

Jak masz ustawioną krzywą wentylatorów na GPU? Automatycznie czy sam ustawiałeś?

anioł2009
komentarz
komentarz

Czarny ekran i wentyle na maxa to oznaka padającej gpu lub niedostatecznego zasilania z zasilacza lub jej przegrzania. Jakie temperatury ma karta w obciążeniu ?

krystianekk
komentarz
komentarz

Karta ma max 70 stopni, w obudowie 4 wentylatory , krzywa wentylatorów gpu sam ustawiłem i z przegrzewaniem nie ma mowy

Komponenty 

Msi b450 gaming max plus

Rtx 2060 gigabyte

16gb ram 

Ryzen 5 3600

Zasilacz silentium pc 700w bronz

Stawiałem najpierw na zasilacz ale to jest bardzo dziwne.. komputer nowy i od razu takie rzeczy się dzieją 

Benchmarki, occt karty robione i karta śmiga bez zarzutu

Jak sprawdzić czy to nie jest wina zasilacza??

Czyli jak zwykle nikt nie ma nic do powiedzenia pozdro.

  • 3 lata później...
evo9pl
komentarz
komentarz

Witam czy znalazłeś rozwiązanie tego problemu? Mam identyczny zasilacz i 2080 super i od paru dni borykam się z tym bledem

anioł2009
komentarz
komentarz

@evo9pl konfiguracja komputera z marka i moca zasilacza ? 

evo9pl
komentarz
komentarz

I7 11700k

aorus z590 Elite ax 

Zasilacz Vero l3 silentiumpc 700w

anioł2009
komentarz
komentarz

@evo9pl I też masz wentylatory na max, czarny ekran i restart ?

evo9pl
komentarz
komentarz

Dokładnie kiedy gram w codą warzone to losowo wrzuca czarny ekran wentylatory karty na 100%. I muszę resetować pc

Dodam że napięcie na linii 12v w chwinfo pokazuje 11.8 , 11,7 i nigdy nie podchodzi do 12 

anioł2009
komentarz
komentarz

Podmień zasilacz na coś markowego ( spc to chinski SAMA wiec z jakoscią to ma tak srednio coś wspólnego ) to primo.

Może znajomi mają na pożyczenie w celach testowych.   Jak nie to kupno i ewentualny zwrot w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Jeśli nie masz możliwości i czasu - serwis ( tam mają wszystko na podmiankę i diagnozę ).

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.