x-kom hosting

Po wymianie paru podzespolow komp chodzi wolniej

adamradz
utworzono
utworzono

Po wymianie:

plyty glownej(Asus K8V-X na K8V-XE)

karty graficznej (Palit GF 7300 GT DDR3 256 Sonic + na Palit GF 7600 GT 512 DDR2)

i zasilacza (LinkWorld 430W na ProComp 400W)

komputer chodzi gorzej a wydawaloby sie ze powinien odwrotnie-lepiej :huh: . Gry teraz chodza wolniej(i to znacznie) a podczas np. uzywania przegladarki internetowej (czyli zwyklego uzytkowania) okna sie wolniej pokazuja, wszystko wlasciwie jest wolniejsze, nie wiem z jakiego powodu. Co jest przyczyna takiego dziwnego zjawiska?

lesny1993
komentarz
komentarz

Sterowniki wszystkie doinstalowałeś?

adamradz
komentarz
komentarz

zainstalowali mi w serwisie gdzie wymienilem te komponenty

lesny1993
komentarz
komentarz

Sprawdź czy nie ma jakiegoś wirusa, zdefragmentuj dysk... :)

Możliwe że po prostu z takich powodów komp działa wolniej :)

Lipton
komentarz
komentarz

Hehe ładny numer odstawiłeś lepszą grafikę zmieniłeś na gorszą :D

adamradz
komentarz
komentarz

tu nie chodzi o to ze ja sobie tak wybralem, tylko musialem bo MoBo sie zepsula a ze juz na AGP nie sprzedaja to musialem wziac PCI-E a na PCI-E nie mieli 7300 Sonic + tylko wlasnie ten 7600. Zreszta, nawet jezeli jest gorsza to nie wiele.

falcon1984
komentarz
komentarz

Weź zainstaluj sterowniki porządnie, a nie licz na gości w serwisie. DirectX masz najnowszy ?

adamradz
komentarz
komentarz

a jakie beda najlepsze stery pod GF 7600 GT??

kam332
komentarz
komentarz

a ja mysle ze powinen odinstalowac stery od karty graficznej i znowu zainstalowac,

adamradz
komentarz
komentarz

dlatego sie pytam jakie beda najlepsze. Jak sie sprawdza aktualna wersje DirectX w kompie?

Bar33t
komentarz
komentarz

Ja bym radzil formacik ;). Sadze ze by pomogl :D

Co do Directa: START > Uruchom > dxdiag ;) . Tam masz cale info o posiadanym DX'ie :D

adamradz
komentarz
komentarz

juz to dxdiag czytalem,mam directx 9.0c wiec chyba nie trzeba reinstalki. formacik byl ok. 1,5 miesiaca temu/

adamradz
komentarz
komentarz

ok, sciagam i to i to. Jak zainstaluje powiem jaki efekt bedzie. czy naprawde 7300 gt sonic + jest lepszy od 7600 gt ddr2 512?

kam332
komentarz
komentarz
dlatego sie pytam jakie beda najlepsze. Jak sie sprawdza aktualna wersje DirectX w kompie?

zainstaluj oryginalne te co z karta byly

adamradz
komentarz
komentarz

obecnie mam zainstalowane te standardowe, co byly w pudelku od karty.

falcon1984
komentarz
komentarz

Przed instalacją odinstaluj obecne

adamradz
komentarz
komentarz

niestety, reinstalka sterow od karty i zainstalowanie jescze raz directx 9.0c nie pomaga <_< ma ktos jakies pomysly? co to moze byc?? pomocy!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.