x-kom hosting

Problem z podejrzaną reklamą na youtube Opera GX

Niclo
utworzono
utworzono

Witam mam problem z operą gx, przez ponad rok czy niemal że od powstania tej przegladarki uzywalem jej normalnie bez problemow. Od jakos miesiąca mam problem z "pustą" reklamą wyswietlajaca sie po odpaleniu filmu na youtube (reklama odpala sie co drugi odpalony film, co trzeci lub czasem przy kazdym odpalonym filmie). Przy innych przegladarkach nie ma tego problemu. Nic podejrzanego nie pobierałem, moze wszedlem na jakas niezabezpieczona strone, nie wiem. Przegladarke resetowalem , nie mam rozszerzen, mam wlaczonego domyslnego adblocka opery, w ustawieniach sprawdzalem dostep roznych tresci lub skryptow ale nic podejrzanego nie ma. Komputer chodzi bardzo dobrze bez problemow. Skanowalem pc antywirusami , ccleanerem , sprawdzalem rejestr plikow w regedicie, programy startup czy harmonogram zadan, robilem skan "hijackthis" . Nic nie wykryło. Jakiś pomysl, ktos tak juz miał? 

reklama.png

Informacje do debugowania z youtube po odpaleniu filmu.txt

marcinas1993
komentarz
komentarz

To zapewne wina tego adblocka, którego masz domyślnie włączonego. Używam Chrome i tam też mam adblocka i wtedy wgl się nie pojawiają reklamy, ale czasami na stronach jest białe tło zamiast reklamy. 

Widocznie w Twoim przypadku adblocker nie zapobiega odpaleniu się reklamy, ale usuwa jej zawartość. Co drugi film Ci się to odpala co co drugi czy trzeci film pojawiają się na yt reklamy. wyłącz adblocka i zobacz. + sprawdź też na innej przeglądarce np. chrome wtedy będziesz miał pewność, że to wina opery, a nie kompa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.