x-kom hosting

Chrome i Opera uruchamiają się i zamykają

YknaF
utworzono
utworzono

Od wczoraj mam problem z przeglądarkami Chrome oraz Opera

Obie przeglądarki po kilknięciu uruchamiają się i zamykają, nie ma ich w procesach w menadżerze zadań. Widać szybkie mignięcie i tyle.

Mam zainstalowanego Nortona 360, zdjąłem wszystkie zapory, przeinstalowałem kilka razy zarówno Chrome jak i Operę, co ciekawe teraz nawet nie mogę odinstalować Chrome.

Klikam odinstaluj i wyskakuje jakieś okno z komunikatem ale na tak krótko, że nie jestem w stanie tego odczytać.

Internet Explorer oraz Firefox działają bez zarzutu.

Może ktoś z mądrzejszych jest w stanie powiedzieć gdzie szukać przyczyny, może jakieś rozszerzenia się dodały do tych przeglądarek i blokują ich działanie, ale czy tak byłoby po reinstalacji ?

Kompletnie nie wiem.

Anawa
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, YknaF napisał:

co ciekawe teraz nawet nie mogę odinstalować Chrome

Dlaczego? Jaki komunikat się pojawia?

YknaF
komentarz
komentarz
18 minut temu, Anawa napisał:

Dlaczego? Jaki komunikat się pojawia?

Nie jestem w stanie odczytać, miga szybko okno deinstalatora i się zamyka

 

  • 4 tygodnie później...
marcinas1993
komentarz
komentarz

to się zaczeło dziać po instalacji Nortona 360?

 

spróbuj wgl go odinstalować i sprawdzić czy przeglądarki działają poprawnie. Jeśli będzie git to zainstaluj go ponownie i pogrzeb w ustawieniach.

TymonXXXF
komentarz
komentarz

U  mnie  jest  dokładnie to samo. Nortona 360 mam  zainstalowanego od  początku  i nagle przestała mi działać  przeglądarka chrome, opera a nawet chrome canary. Klikam i tylko mignie i  się zamyka.  Usunąłem  ustawienia  zapory w Nortonie,  odinstalowałem wszystko i  zainstalowałem  ponownie  i jest tak samo,  nawet robiłem przywracanie  systemu kilka dni wstecz i nie pomaga. Działa tylko  IE, Edge oraz Firefox.

 

Co ciekawe u mnie w trybie awaryjnym chrome działa, jak przełączę na normalne uruchomienie to już nie. Odinstalowałem nawet tego Nortona 360 i nie pomogło. Czy ktoś wie jak porównać to uruchomienie w trybie awaryjnym z normalnym ? Tak  żeby znaleźć co blokuje te przeglądarki ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.