x-kom hosting

Ciemny styl forum.

Gość
utworzono
utworzono

Osobiście używam komputera wieczorem. I praktycznie wszystkie strony mam otwarte w ciemniejszych, nocnych czy jakkolwiek to nazywają na różnych stronach kolorach.

Można się tutaj spodziewać wprowadzenia ciemniejszego, nocnego stylu? Ten wieczorem naprawdę wypala spojówki w oczach.

Tzn, wiem że jest. Tylko czy jest opcja włączyć go dla wszystkich?

Bo naprawdę, przełączenie w nocy czy nawet wieczorem na forum. Kurczak biały, jakby ktoś spawarkę włączył ;) .

 

4cHmEd
komentarz
komentarz
2 minuty temu, ahaed napisał:

Osobiście używam komputera wieczorem. I praktycznie wszystkie strony mam otwarte w ciemniejszych, nocnych czy jakkolwiek to nazywają na różnych stronach kolorach.

Można się tutaj spodziewać wprowadzenia ciemniejszego, nocnego stylu? Ten wieczorem naprawdę wypala spojówki w oczach.

Tzn, wiem że jest. Tylko czy jest opcja włączyć go dla wszystkich?

Bo naprawdę, przełączenie w nocy czy nawet wieczorem na forum. Kurczak biały, jakby ktoś spawarkę włączył ;) .

 

 

Też bym nie pogardził ciemnym motywem na forum :)

Anawa
komentarz
komentarz

Tak, jest ciemny styl, tylko jeszcze w trakcie testów... ;) 

 

@Niebieska @Whiro jak oceniacie ten wgrany ciemny styl? Ujdzie czy coś lepszego by się przydało?

Niebieska
komentarz
komentarz

W Night Mode przydałoby się by kolor czcionki nie był biały na białym tle :P

A w Dark Theme nie widać nicków użytkowników i użytkowników + ;)

Dodatkowo w tym stylu ciemnoszara czcionka w czarnym polu odpowiedzi na czatboxie powoduje, że nie widać co się pisze.

  • Dobra wypowiedź 1
4cHmEd
komentarz
komentarz
49 minut temu, Anawa napisał:

Tak, jest ciemny styl, tylko jeszcze w trakcie testów... ;) 

 

@Niebieska @Whiro jak oceniacie ten wgrany ciemny styl? Ujdzie czy coś lepszego by się przydało?

 

Ciebie to zapraszam na discorda ;) @Niebieska i @anioł2009nie mieliby nic przeciwko gdybyś nas odwiedził :D

 

Pozdrawiam

 

Whiro
komentarz
komentarz

Tak jak @Niebieska napisala, po za tym jest dobrze, kilka malych niedociagniec ale da sie z tym zyc ;) 

Gość
komentarz
komentarz
31 minut temu, Niebieska napisał:

W Night Mode przydałoby się by kolor czcionki nie był biały na białym tle :P

A w Dark Theme nie widać nicków użytkowników i użytkowników + ;)

Dodatkowo w tym stylu ciemnoszara czcionka w czarnym polu odpowiedzi na czatboxie powoduje, że nie widać co się pisze.

 

Kobieta zawsze musi się do czegoś  ...  coś wymyślić ;p .

Niebieska
komentarz
komentarz

Skoro kobieta umiejąca rozpoznać większą liczbę kolorów ma kłopoty to tym bardziej taki facet jak Ty by miał problemy :P

  • Haha 1
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Godzinę temu, Niebieska napisał:

Skoro kobieta umiejąca rozpoznać większą liczbę kolorów ma kłopoty to tym bardziej taki facet jak Ty by miał problemy :P

 

Dobra, już dobra łosiu ;p

Ja rozróżniam 3 dokładnie. Ładny, brzydki i dostałbym za to bana ;p

 

To co będzie z tym stylem?

 

gavron7
komentarz
komentarz
Osobiście używam komputera wieczorem. I praktycznie wszystkie strony mam otwarte w ciemniejszych, nocnych czy jakkolwiek to nazywają na różnych stronach kolorach.
Można się tutaj spodziewać wprowadzenia ciemniejszego, nocnego stylu? Ten wieczorem naprawdę wypala spojówki w oczach.
Tzn, wiem że jest. Tylko czy jest opcja włączyć go dla wszystkich?
Bo naprawdę, przełączenie w nocy czy nawet wieczorem na forum. Kurczak biały, jakby ktoś spawarkę włączył .
 
A nie wiesz że w nocy się śpi? Poza tym trzeba mieć włączoną jakąś lampkę Sokolicy monitora to tak bardzo nie będzie dawać w oczy dam monitor i oczy dłużej będziesz miał :)
Hahhha. Sorry nie mogłem się powstrzymać.

Ps. Ja tam mam zawsze ciemne bo w trybie tekstowym wszystko mam :)

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Gawel
komentarz
komentarz

Ja używam w komplecie z dodatkiem Dark Reader i jest super

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.