x-kom hosting

Daemon tools problem

raziu
utworzono
utworzono

Jak zły temat to bardzo przepraszam ale new jestem :D

MAm taki problem w skrócie że nie moge stworzyć wirtualnych dysków daemonem ani alkoholem.

Ale od początku instaluje daemona (instalowałem już wszystkie wersje) instalacja przebiega normalnia uruchamiam ponownie kompa właczam daemona i tworzy się niby wirtualny dysk

NP: Device 0 [ ] no media

noi tu jest problem bo w "[ ]" nie ma literki niby nic na początku myślałem ale w Mój komputer też nie widze dysków a jak montuje na nim obraz to nic się nie dzieje

Gdy robie takie coś klikam set device parameters I z listy rozwijalnej "Drive letter" wybieram jakąś literke i wysakakuje bła "Unable to set new drive letter"

emulation tez robiłem żeby miec tam zaznaczone safedisc i securom naprzyklad i ogólnie naprawde nie wiem co mam robić poprostu nic nie działa te wirtualne dyski niby się tworzą i są w Menadżer urządzeń ale one nie są w Stacje dysków CD-ROM/DVD tylko w Inne urządzenia (z takim żółtym znakiem zapytania) i tam są takie nazwy:

IU3531F GWI845K SCSI CdRom Device (tworzą się za kazdym razem gdy tworze dyski daemonem a gdy wykasowuje je z daemonaone znikaja)

ZG2203Q KWV565Q SCSI CdRom Device (też przez daemona)

i jeszcze jakieś się tworzą przez alkohol ale nie pamiętam nazwy

wykasowaywałem wyżej wymienione nazwy z rejestru ale one po restarcie wracaja

POMOCYYYYYYYY

vaxtor
komentarz
komentarz

A masz zainstalowane sterowniki od płyty głównej ? nie flashowałeś BIOSU czasem ostatnio ? a próbowałeś zmienić literke napędu ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.